[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

جایگاه‌های سوخت به‌صورت مستمر ضدعفونی ‌می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس اعلام کرد که به منظور پیشگیری از شیوع ویروس‌کرونا، ضدعفونی وگندزدایی مستمر جایگاه‌های سوخت در استان انجام می‌شود.
محمدهادی غلامی پنج‌شنبه ۱۵  اسفند در جمع خبرنگاران با تأکید به همراه داشتن امکانات بهداشتی توسژ رانندگان برای سوختگیری، گفت: دراستای  مقابله وپیشگیری از شیوع بیماری کرونا از هفته گذشته تمام سطوح جایگاه‌های عرضه سوخت  بویژه تلمبه‌ها، نازل‌ها و دستگاه‌های کارت‌خوان به‌صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند.
او با بیان این موضوع که جایگاه‌ها ازجمله مراکز  مهم و پُر‌تردد خدمات‌رسانی به مردم هستند، افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور، کمیته مبارزه با کرونا  با حضور مسئولان منطقه و انجمن صنفی جایگاه‌داران استان  برگزار و تصمیمات لازم همچون استفاده از دستکش یک‌بارمصرف و ماسک در جایگاه‌ها و پرداخت الکترونیکی بهای سوخت به‌جای پول نقد گرفته شد.
رئیس روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس ضمن تشکر از همکاری و تلاش‌های جایگاه‌داران استان درمقابله وپیشگیری با شیوع بیماری کرونا، اظهارکرد: باتوجه به شرایط خاص کشور  امکانات خاصی به جایگاه‌های سوخت برای مقابله به ویروس کرونا داده نشده است و مالکین جایگاه شخصا سعی در تأمین مواد ضد‌عفونی و دستکش دارند که گاهی با مشکل روبروهستند که هماهنگی‌های لازم با سازمان‌های مربوطه برای تأمین اقلام مورد نیاز جایگاه انجام شده است. غلامی از همشهریان عزیز درخواست کرد به منظور همکاری با جایگاه‌داران برای پیشگیری  بیشتر از شیوع بیماری در زمان مراجعه به جایگاه، تجهیزات  بهداشتی اولیه همچون  دستکش یکبار مصرف همراه داشته ودر فرایند پرداخت بهای سوخت تا حد امکان از پول نقد استفاده نکنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی