[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

برخی از بازیکنان تیم هوایی شده‌اند، روزنامه شیراز نوین

ایرنا - داوود مهابادی گفت: سلامتی بازیکنان، کادر فنی و دیگر دست‌اندرکاران تیم در این شرایط که کرونا ویروس شایع شده، برای ما مهم است و به همین سبب تمرینات تیم را تا بیست و یکم اسفند ۹۸ تعطیل کردیم تا ببینم شرایط در روزهای آینده چگونه می‌شود.
بازیکنانم مشکل روحی روانی دارند
او با بیان اینکه بازیکنانم مشکل روحی روانی دارند، اظهار داشت: وقتی آنها چهارماه است که یک ریال هم دریافت نکرده باشند، طبیعی است که انگیزه خود را از دست می‌دهند؛ چرا که خرج خانواده دارند و باید پاسخگوی آنها هم باشند.
بازیکن سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: زمانی که تیم در صدر جدول بود هیچ کس به ما محل نگذاشت؛ در صورتی که اگر در نیم فصل ۵۰۰ میلیون تومان به تیم ترزیق می‌شد، شرایط تیم خیلی تغییر می‌کرد.
مهابادی افزود: از تیرماه ۹۸ که کارم را با تیم در این فصل شروع کردم تاکنون ۲۰ درصد از قراردادم پرداخت شده است؛ در حالی که از تیم‌های دیگر خبر موثق دارم که در نیم‌فصل بیش از ۲ میلیارد تومان به تیمشان  ترزیق کردند، چرا که همیشه در دور برگشت بازی‌ها به مراتب سخت‌تر می‌شود. برای همین است که تیمشان را تقویت می‌کنند.
رختکن نداریم
سرمربی تیم فجر با اشاره به اینکه زمین تمرینی خوبی در محل پادگان امام حسین(ع)  داریم، افزود: اما این زمین خوب فاقد رختکن است و بازیکنان در کنار زمین لباس می‌پوشند که باید فکر اساسی کرد، چرا که امکانات خوبی نداریم.
مهابادی افزود: مسئولان این باشگاه باید بیشتر به فکر تیمشان باشند. تا کی می‌خواهند با بازیکنان سرباز تیمشان را ببنندند؟ بازیکنان سرباز که دو ماه به پایان خدمتشان باقی است، دیگر تن به کار نمی‌دهند یا خود را به مصدومیت می‌زنند تا خدمت آنها تمام شود و سالم به تیم دیگری بروند.
چهار بازیکن تیم را هوایی کردند
سرمربی تیم فجر با اشاره به اینکه با چهار بازیکن تیمم مذاکره شده و آنها را هوایی کردند تا به تیم دیگری بروند، بیان داشت: وقتی با بازیکنان صحبت می‌کنند که با قرارداد خوب درفصل بعد به تیم دیگری بروند، طبیعی است که آنها به فکر سلامتی خود باشند تا مصدوم نشوند؛ از این رو خیلی خود را درگیر نمی‌کنند. 
وی گفت: ما در سفرها به استان‌های نزدیک با اتوبوس می‌رویم اما نمی‌شود که با اتوبوس به تهران، تبریز و شمال سفر کردیم؛ در صورتی که باید با هواپیما رفت. اینکه باشگاه هزینه سفر را می‌دهد در وظیفه ذاتی آنهاست و اگر غیر از این باشد که بهتر است تیم‌داری نکنند.
هنوز شانس داریم
مهابادی با بیان اینکه تا پایان لیگ هشت بازی دیگر باقی مانده و هنوز شانس صعود داریم، بیان داشت: می‌توانیم امیدوار باشیم. با توجه به تعطیلی مسابقات و بازگشت مصدومان، این شانس را داریم که دوباره مدعی بشویم. البته باید مشکل روحی و روانی بازیکنان که بیشتر جنبه مالی دارد را حل کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی