[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

فرمانده انتظامي مرودشت خبر داد: پلمب کارگاه توليد ماسک غيربهداشتي در مرودشت ، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ اسماعیل زراعتیان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس، گفت: مأموران پليس دایره نظارت بر اماکن عمومی شهرستان مرودشت در پی کسب خبری مبنی بر توليد ماسک غيربهداشتی در يک کارگاه زیرزمینی در سطح شهرستان، با توجه به حساسيت در پی شيوع ويروس کرونا و سوءاستفاده سودجويان از اين موقعيت، موضوع را به صورت ويژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران انتظامی ‌پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی همراه با کارشناسان شبکه بهداشت از محل مذکور بازدید کردند که در نتیجه بررسی‌های صورت گرفته، مشخص شد در این کارگاه به روش غیرمجاز و غیربهداشتی ماسک تولید شده و سپس در بازار به فروش می‌رسد.
سرهنگ زراعتیان تصريح کرد: مأموران در بازرسی از این کارگاه تعدادی ماسك بدون فيلتر، مقداری پارچه معمولی، تعدادی نخ ماسک و رول نخ نگهدارنده ماسک کشف کردند. وی ادامه داد: تمامی ‌اقلام کشف شده در این عملیات تحویل شبکه بهداشت شهرستان مرودشت شده و با حکم مقام قضائی محل نیز پلمب و در این رابطه دو متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت در پایان گفت: با توجه به نياز شديد مردم به ماسک و لوازم بهداشتی، برخی افراد سودجو به دنبال توليد غيربهداشتی و توزيع خارج از شبکه اين لوازم هستند؛ ولی بايد بدانند پليس اجازه چنين کاری را به آنان نخواهد داد و برابر قانون و قاطعانه با سودجويان برخورد می کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی