[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

کشف بیش از ۲۸۰ هزار اقلام پزشکی از محتکران ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز از شناسایی و کشف دو انبار نگهداری اقلام پزشکی و بهداشتی در شیراز خبر داد.
به گزارش مرکز فضای مجازی و اطلاع‌رسانی سپاه بقیه‌الله(عج) شیراز، مجید علی پور در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: با تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس در ناحیه حضرت بقیه الله(عج) شیراز دو انبار احتکار اقلام دارویی، پزشکی و غذایی در شیراز زیر ذره‌بین اطلاعاتی قرار گرفت.
فرمانده سپاه بقیه الله(عج) شیراز ضمن تشکر از مردم فهیم شیراز خاطرنشان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از دریافت گزارشات مردمی‌ و هماهنگی مقام قضایی، طی دو عملیات انبارهای احتکار اقلام بهداشتی و غذایی و دارویی شناسایی و کشف کردند. این ششمین اقدام مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه ناحیه بقیه الله در چند روز اخیر است. 
وی ابراز داشت: در این بازرسی‌ها بیش از ۲۸۰ هزار اقلام پزشکی غیرمجاز از انواع دستکش، پد الکلی، سرنگ، مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک بهداشتی و همچنین بیش از ۳۰ هزار از انواع قرص‌های متادون، ترامادون و قرص‌های ممنوع کشف و به دستور مقام قضایی تحویل دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردید.
وی از مردم همیشه در صحنه درخواست کرد با توجه به وضعیت کنونی کمبود اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، موارد مشکوک به احتکار را سریعاً به ستاد خبری ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه اطلاع دهند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی