[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس: تأمین برق منطقه ویژه اقتصادی جهرم ۴ میلیارد اعتبار می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

در ادامه رفت و آمدهای پایان سال دستگاه‌های اجرایی استان در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، صبح روز شنبه مورخ 17/12/98، دکتر محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم شریف شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس دهم و منتخب جدید مردم این شهرستان‌ها در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ‌و همچنین مهندس سیاهپور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس و دکتر شهرام منتصری مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس با دکتر حسن نوروزی، رئیس این سازمان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی ‌سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در دیدار دکتر محمدرضا رضایی کوچی منتخب مردم شریف شهرستان‌های جهرم و خفر در خانه ملت، با دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در خصوص منطقه ویژه اقتصادی جهرم، جاده بین مزارع بخش سیمکان و تعمیر و تجهیز کلانتری‌های شهرستان جهرم بحث و تبادل نظر شد.
بنا به گفته دکتر نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، برای حل مشکل برق منطقه ویژه اقتصادی جهرم مبلغ 4 میلیارد تومان از اعتبارات استانی با تخصیص 100درصد، برای احداث جاده بین مزارع بخش سیمکان شهرستان جهرم مبلغ 200 میلیون تومان که 100 میلیون تومان آن در روزهای آینده ابلاغ می‌شود. همچنین برای موضوع تعمیر و تجهیز کلانتری‌های شهرستان جهرم نیز مبلغ 250 میلیون تومان با تخصیص 100درصد اختصاص می‌یابد.
مهندس سیاهپور، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس و دکتر شهرام منتصری، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس نیز در دیدارهای جداگانه با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، پیرامون مهم‌ترین مسائل و مشکلات اعتباری دستگاه خود، گزارشی را ارائه دادند.
از مهم‌ترین موضوعاتی که مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس در این دیدار عنوان کرد، می‌توان به مشکلات کمبود اعتبارات عمرانی و پیگیری اعتبار جهت حذف نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی استان فارس اشاره کرد.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس نیز در دیدار خود با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس در خصوص پرداخت حقوق نیروهای مشاوره ای این اداره کل و همچنین موضوع تعمیر و تجهیز ساختمان‌های اداره منابع طبیعی شهرستان‌های سپیدان و ممسنی، پیگیری‌های لازم را انجام داد. رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس نیز در این دیدارها گفت: پیگیری پرداخت مطالبات بازنشستگان سال‌های 1396 و 1397، از مهم‌ترین اولویت‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در موضوع تخصیص اعتبارات هزینه ای است.
دکتر نوروزی در عین حال خاطرنشان ساخت: تسویه و پرداخت دیون دستگاه‌های اجرایی استان فارس نیز در مرحله بعدی اولویت‌های سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس قرار دارد که سعی داریم در این خصوص، عدالت را بین سایر دستگاه‌های اجرایی استان فارس به صورت یکسان رعایت کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی