[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ورزش و جوانان فارس در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را کسب کرد، روزنامه شیراز نوین

بر اساس اعلام مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان، اداره کل ورزش و جوانان استان فارس در سال 97 در حوزه پژوهش رتبه برتر کشور را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، در نامه ای که از سوی محمد رضا فضلی، رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان به حیدرعلی کامیاب کلانتری، مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس ابلاغ شده، آمده است: اینک که در سایه عنایت الهی و تلاش ارزشمندتان در عرصه فعالیت‌های پژوهشی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۷ موفق به کسب رتبه برتر شده‌اید، بدین‌وسیله از زحمات جنابعالی در جایگاه رئیس و همچنین اعضای محترم شورای پژوهش آن اداره کل صمیمانه قدردانی می‌نمایم.
در بخش دیگری از این نامه آمده است: تداوم فعالیت‌های آن مجموعه می‌تواند منجر به تحقق سیاست‌ها، رویکردها و دستیابی به اهداف برنامه‌های مطالعاتی و پژوهشی در دو حوزه خطیر ورزش و جوانان گردد.
امید است در پناه خداوند متعال همواره در انجام مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.
گفتنی است اداره کل ورزش و جوانان استان فارس بنا بر اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان نیز در ارزیابی عملکرد و رتبه‌بندی نهایی در سال ۹۷ نیز در بین استان‌های سراسر کشور در مجموع با 1730/84 امتیاز بعد از استان آذربایجان شرقی با اختلاف اندک رتبه دوم کشور را به 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی