[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

قاسم‌پور: باقری از بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کند، روزنامه شیراز نوین

پیشکسوت فوتبال با بیان اینکه کریم باقری از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است، گفت: بهتر است باقری از بین پرسپولیس و تیم ملی، یکی را انتخاب کند تا با تمرکز بالا در خدمت تیمش باشد.
ابراهیم قاسم‌پور اظهار داشت: حضور هم‌زمان کریم باقری در تیم ملی و پرسپولیس به صلاح نیست و این می‌تواند تبعات منفی برای دو تیم به همراه داشته باشد.
وی افزود: کریم باقری یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بوده که زحمات زیادی کشیده است؛ اما یک مربی باید تمام تمرکزش را روی یک تیم بگذارد و اینکه یک هفته در پرسپولیس حضور داشته باشد و هفته به تمرینات تیم ملی برود به صلاح نیست.
پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبال ایران مسیر سختی را پیش روی خود دارد و باید بهترین بستر فراهم شود تا این تیم بتواند از این مسیر به سلامت عبور کند.
قاسم‌پور تصریح کرد: آن طور که شنیده‌ام فدراسیون بین‌الملی فوتبال (فیفا) از ایران خواسته است اساسنامه فدراسیون تغییر پیدا کند و به نظرم باید هرچه زودتر اقدامات لازم در این باره صورت بگیرد.
بازیکن اسبق تیم ملی، گفت: در حال حاضر و با توجه به گسترش بیماری کرونا بازی‌های تیم ملی لغو شده است و بعید به نظر می‌رسد دیدارهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ طبق برنامه قبلی برگزار شود و باید اسکوچیچ عملکرد تیم ملی در بازی‌های گذشته را مورد آنالیز فنی قرار دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی