[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سید محمد ناظم الشریعه: برای من اعتبار و آبروی ایران است که اهمیت دارد، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید: مگر وقتی فرهاد فخیم در میانه لیگ به کشور عراق می‌رفت از کسی اجازه می‌گرفت که ما هم برای اردوهای تیم ملی از او اجازه بگیریم؟ سید محمد ناظم‌الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، در حال حاضر اردوهای تیم ملی را به این دلیل که سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم‌تر است، تعطیل کردیم و منتظریم شرایط کمی ‌بهتر شود.
وی در پاسخ به سؤالی که با توجه به اینکه قرار بود جام ملت‌های آسیا اسفندماه در ترکمنستان برگزار شود؛ اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد صحبت‌هایی مطرح است که این مسابقات قرار است در خرداد و بعد از ماه مبارک رمضان برگزار شود، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم، چیزی به من اعلام نشده و همچنین نامه‌ای هم از سوی AFC به فدراسیون ارسال نشده است. منتظریم تا تاریخ دقیق برگزاری مسابقات را به ما اعلام کنند. البته در صورتی که شرایط مهیا باشد، بعد از تعطیلات نوروز تمرینات خود را شروع می‌کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تیم ملی شرایط خوبی ندارد و تا امروز بازی‌های تدارکاتی مناسبی نداشتیم و در حال حاضر هم به خاطر ویروس کرونا تمرینات تیم ملی تعطیل شده است. از طرفی، مسابقات فیفادی هم که قرار بود در فروردین‌ برگزار شود، تعطیل شده است. برعکس، حریفان ما بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کردند و آماده هستند. با توجه به همه این شرایط، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که از عنوان قهرمانی خود در آسیا دفاع کنیم.
ناظم‌الشریعه درباره اظهارات فرهاد فخیم کاپیتان تیم فوتسال مس که گفته بود «از دست سرمربی تیم ملی ناراحت است؛ چون نگذاشت لیگ برتر به اتمام برسد» گفت: چیزی که برای من اهمیت دارد، اعتبار و آبروی ایران است. اگر این‌طور باشد که باید برای تشکیل هر اردو از تک‌تک بازیکنان فوتسال اجازه بگیریم.
وی ادامه داد: هرکسی باید حد خودش را بداند. اگر اردویی تشکیل دادیم فقط برای اعتبار و آبروی تیم ملی بوده است؛ چون این تیم نیاز به هماهنگی داشت. خوب نیست در این شرایط از «آب گل‌آلود ماهی بگیرند».
سرمربی تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: من قبلاً با فرهاد صحبت کرده بودم. بنده و همکارانم در تیم ملی و همچنین همکارانم در باشگاه‌ها تصمیم می‌گیریم که برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی را چطور پیش ببریم.
ناظم‌الشریعه در پایان گفت: آقای فخیم! وقتی شما در میانه لیگ تیمت را رها می‌کردی و به کشور عراق می‌رفتی مگر از کسی اجازه می‌گرفتی؟ ما می‌دانیم چه کار می‌کنیم و مهم نیست دیگران چه می‌گویند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی