[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

سامان قدوس: نگرانم ولی استرس ندارم، روزنامه شیراز نوین

سامان قدوس که در دیدار اخیر آمیان مقابل مارسی و تساوی 2-2 دو تیم در وقت‌های تلف‌شده گل تساوی آمیان را به ثمر رساند و تیمش را از شکست نشان داد، می‌گوید از این بابت بسیار خوشحال است.
سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان روز جمعه در جریان دیدار تیمش آمیان با مارسی در لیگ1 فرانسه در حالی که مارسی تا دقیقه 90+5 با نتیجه 2-1 از آمیان جلو بود موفق شد در این دقیقه گل تساوی آمیان را به ثمر رسانده و تمیش را از شکست برهاند. قدوس حالا در مصاحبه با وب‌سایت نزدیک به باشگاه آمیان، درباره این گل و وضعیتش در آمیان صحبت کرد.
نظر قدوس درباره اهمیت گل ثانیه آخر به مارسی
ما از مارسی 2-0 عقب افتاده بودیم و با توجه به موقعیت‌مان در جدول این نتیجه اصلاً برایمان خوب نبود. ما در ادامه بازی نشان دادیم چه شخصیت قوی‌ای داریم. ما این هفته بهترین هفته تمرینی فصل را پشت سر گذاشتیم و این را در زمین نشان دادیم. در زمین مارسی بازی دو هیچ باخته را به تساوی کشاندن عالی است. این نتیجه می‌تواند در پایان فصل برای ما اهمیت تعیین‌کننده داشته باشد.
نتایج خوب آمیان مقابل تیم‌های بزرگ و نتایج بد مقابل تیم‌های ضعیف
جواب دادن به این سؤال خیلی سخت است. ما همیشه در مقابل تیم‌های بزرگ خوب هستیم؛ ولی وقتی باید مقابل تیم‌های ضعیف هم خوب عمل کنیم گاهی موفق نمی‌شویم. ما باید بهتر شویم؛ چون فقط ده بازی باقی مانده و برای ماندن در لیگ1 باید در این هفته‌ها در اوج باشیم. مأموریت اصلی ما این است.
نگرانی قدوس از شرایط آمیان در جدول؟
بله. البته که نگرانم؛ ولی استرس ندارم چون ما تیم خوبی هستیم. ما نباید در جدول در این موقعیت باشیم. من به تیم و کادر فنی اعتماد دارم. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و این از هر چیزی مهم‌تر است. می‌توانیم از این تساوی لذت ببریم؛ ولی باید فوراً به فکر بازی بعدی مقابل آنژه باشیم. این تساوی زمانی به دردمان می‌خورد که آنژه را شکست بدهیم. ما در خانه همیشه بهتر هستیم و امیدوارم بتوانیم در بازی بعدی پیروز شویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی