[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

نماینده مجلس: برای جلوگیری از سفر می‌توان از ارتش استفاده کرد، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم تنکابن در مجلس دهم با بیان اینکه شرایط ما خاص و خطرناک است، گفت: ترددهای غیرضروری و غیراورژانسی باید لغو شود. می‌توان برای منع ترددهای غیرضروری از ارتش استفاده کرد.
شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص وضعیت شمال کشور در مواجهه با کرونا ویروس گفت: تلاش‌هایی در حال شکل گیری است که مبادی ورودی شهرهای مهم و مخصوصاً تنکابن بسته شود. نکته اینجاست که در کنار اقدامات باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد تا مردم به اهمیت سفر نرفتن در شرایط فعلی پی ببرند.
نماینده مردم تنکابن در مجلس افزود: در همین راستا مسئولان باید متوجه باشند که شمال کشور یک منطقه مهاجرپذیر است و افراد از قومیت‌های مختلف به شمال کشور می‌آیند. در واقع مسئولان باید از مهاجرپذیر بودن این منطقه هراس داشته و بی‌خیال نباشند. آنها می‌توانند برای جلوگیری از ترددهای غیرضروری از ارتش استفاده کنند.
این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه «ترددهای غیرضروری باید لغو شود» تأکید کرد: شرایط ما عادی نیست. خطرات زیادی را ما را تهدید می‌کند، مثلاً در زمینه تجهیزات، تجهیزات مربوط به بیمارستان‌ها، کمبود زیادی احساس می‌شود. اخبار از یک طرف به ما می‌گوید که تولید داخلی چند برابر شده و در زمینه اقلام بهداشتی مشکلی نداریم، از طرف دیگر داروخانه‌ها و مردم مشکل تأمین اقلام دارند.
نماینده مردم تنکابن در مجلس ادامه داد: به مردم شمال کشور توصیه می‌کنم در خانه‌ها بمانند و حتی مایحتاج خود را از طریق پیک‌های مغازه‌ها دریافت کنند. تردد حداقل به مدت دو هفته باید کم شود تا تکلیف ما با قرنطینه کردن شهر مشخص شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی