[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ارائه خدمات از طریق ارسال نامه با تلفن همراه و پاسخگویی تا ۲۴ ساعت، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره روابط عمومی ‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و گام برداشتن در راستای سلامتی مردم و کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، نیاز به حضور مراجعان در معاونت‌ها، مدیریت‌ها و ادارات ستادی و مدیریت‌های جهادکشاورزی شهرستان‌ها نیست.
به گزارش روابط عمومی‌ سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، علیرضا واحدی پور تصریح کرد: مراجعان می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق یکی از پیام رسان‌های «واتس‌اپ»، «ایتا»، «بله» یا «سروش» به شماره تماس 09018397269 ارسال کنند. به گفته وی، با راه اندازی شبکه درون سازمانی، درخواست‌های ذی‌نفعان جهاد کشاورزی در اسرع وقت  و حداکثر تا ۲۴ ساعت بررسی و نتیجه به آنان اعلام خواهد شد.
واحدی پور ابراز کرد: مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها نیز با همکاری تشکل‌ها و اتحادیه‌ها، موظف به ایجاد «شبکه و سامانه غیرحضوری» شده اند.
  رئیس اداره روابط عمومی ‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس اظهار کرد: تا اعلام رفع بحران از سوی وزارت بهداشت و درمان، فعالیت «شبکه و سامانه غیرحضوری» این سازمان ادامه دارد؛ از این رو هم‌استانی‌های عزیز به منظور حفظ سلامت خود و دیگران لطفاً حتی الامکان از مراجعه حضوری خودداری کرده و از منزل خویش روند پیگیری کار خود را شاهد باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی