[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

افشین داوری: انتخابات دو و میدانی در صحت کامل برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: موضوع تخلفات و حواشی مربوط به من نمی‌شود، چون من هم یک کاندیدا بودم و مسئولان بالاتر باید به آن پاسخ دهند.
افشین داوری درمورد برگزاری انتخابات فدراسیون دوومیدانی و حواشی مربوط به آن اظهار داشت: در ابتدا باید از فدراسیون قبلی و کیهانی که زحمت کشیدند تشکر کنم. موضوع تخلفات و حواشی مربوط به من نمی‌شود، چون من هم یک کاندیدا بودم و مسئولان بالاتر باید به آن پاسخ دهند.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم جلسه در صحت کامل برگزار شد. مهم‌تر از همه اینکه خانواده دوومیدانی خوشحال است که خیلی زود تعیین تکلیف شد و می‌توانیم به برنامه‌های خود برسیم. ما شانس این را داریم که چند ورودی المپیک کسب کنیم و با این شرایط نباید زمان را از دست بدهیم.
رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد برنامه‌هایش خاطرنشان کرد: ما در سه بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برنامه‌ریزی کردیم. در کوتاه مدت مسابقات المپیک را داریم. در گذشته 10 ورودی المپیک را در دوره مدیریت قبلی خودم کسب کردیم و از بین آنها یک مدال نقره باارزش حدادی را به دست آوردیم. امسال هم چند گزینه خوب و جدی داریم که می‌توانند در بهترین شرایط به المپیک رفته و حتی مدال هم کسب کنند. ابتدا باید در کوتاه مدت افرادی که شانس بالایی برای حضور در المپیک را دارند حمایت کنیم.
داوری که میهمان تلفنی برنامه تلویزیونی رکورد بود، افزود: در برنامه‌های میان‌مدت وارد بحث بازی‌های آسیایی خواهیم شد. تعدادی از ورزشکاران ما برای آن مسابقات توانایی بسیار خوبی دارند. در 4 سال اخیر ورزشکارانی داشتیم که به هر دلیلی آینده آنها با چالش مواجه شد. ما باید با همدلی کمک کنیم تا اوضاع بهتر شود. هیئت‌های استانی هم باید کمک کنند و همه چیز دست آنها است. با همدلی و هماهنگی باید به سمتی برویم که ابتدا المپیک و سپس بازی‌های آسیایی را به سرانجام برسانیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی