[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: همه مربیان ایرانی در موفقیت من سهیم هستند، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال بعد از آنکه نامش در بین ۱۰ مربی برتر جهان قرار گرفت، گفت: این موضوع به واسطه زحمت و تلاش بازیکنان اتفاق افتاده و همه مربیان ایرانی در این موفقیت سهیم هستند.
وی اظهار داشت: این موضوع به واسطه تیم ملی و زحمت کشیدن بازیکنان اتفاق افتاده است. من به شاگردانم افتخار می‌کنم که با عملکرد خوبشان باعث شدند بنده این افتخار را کسب کنم.
وی افزود: من نماینده تمام مربیان ایران هستم و آنها هم در این مورد سهیم هستند و افتخاری برای من است که نماینده ایران هستم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در مورد اهداف بلندمدت خود در تیم ملی تصریح کرد: در شرایطی که در حال حاضر داریم باید ابتدا تکلیف تیم ملی مشخص شود. سال سختی پیش روی فوتسال ایران است که باید با برنامه‌ریزی دقیق اهدافی که داریم محقق شود. اگر به همین اهداف کوتاه‌مدت که داریم، بتوانیم برسیم کار خیلی بزرگی کردیم.
ناظم‌الشریعه ادامه داد: امسال مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا، جام جهانی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را در پیش داریم و باید برای همه این رقابت‌ها آماده شویم. هر اقدام مثبتی که می‌خواهیم انجام دهیم باید با پشتیبانی و برنامه‌ریزی صورت بپذیرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا به قهرمانی در جام جهانی فوتسال فکر می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: برای این کار باید همه تلاش کنند و دست به دست همدیگر بدهند، چرا که قهرمانی در آسیا و جهان نیاز به تشکیلات هماهنگ و بابرنامه دارد. اگر این موارد به وجود بیاید، می‌توانیم به قهرمانی فکر کنیم؛ به هر حال موفقیت شانسی به دست نمی‌آید.
ناظم‌الشریعه از سال ۹۴ هدایت تیم ملی فوتسال ایران را به عهده دارد و افتخارات او با تیم ملی به شرح زیر است:
۱- قهرمان در جام ملت‌های سال ۲۰۱۶ آسیا در ازبکستان و نامزد کسب عنوان بهترین سرمربی جهان در سال ۲۰۱۶
۲- کسب مجوز حضور در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا
۳- کسب مقام سوم جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا (هشتمین دوره جام جهانی فوتسال)
۴- قهرمانی در جام ملت‌های سال ۲۰۱۸ آسیا در چین تایپه.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی