[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

قدردانی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا از اقدامات نیروهای مسلح، روزنامه شیراز نوین

ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به همراهی ستاد کل نیروهای مسلح از ابتدای تشکیل ستاد ملی، از اقدامات قرارگاه بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح قدردانی کرد.
به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است:
«1. فرمان هوشمندانه و دلگرم‌کننده مقام معظم رهبری در خصوص تشکیل قرارگاه بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح در استمرار همراهی‌های همه جانبه نیروهای مسلح با ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا، ضمن افزایش سرعت و ظرفیت خدمت رسانی به مردم به بسیج کامل امکانات کشور برای ریشه‌کن کردن این بیماری کمک خواهد کرد.
2. اقدامات این قرارگاه با محوریت کامل ستاد ملی و هماهنگی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و در راستای تسهیل و ارتقای خدمت‌رسانی در اقصی‌نقاط کشور و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در کشور برای پیشگیری از ابتلا و درمان مبتلایان به میزان حداکثری است. همراهی ستاد کل نیروهای مسلح علاوه بر افزایش ظرفیت‌ مراکز درمانی، به فرایندهای پیشگیری، شناسایی و مراقبت نیز کمک شایانی خواهد کرد.
3. موضوع اعمال محدودیت و کاهش ترددها، سفرهای شهری، بین شهری و کاهش تجمعات غیرضروری، همچنان با درخواست وزارت بهداشت و درمان و با تصویب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا صورت خواهد گرفت.»


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی