[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

مدیرکل راه و شهرسازی فارس: ۳۶ هزار نفر در بخش اول مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کردند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس جعفر زاهدی اظهار داشت: برای رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، آن دسته از متقاضیان استان که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را نداشتند، از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار به سرشماره  ۳۰۰۰۷۳۶۴۰  نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کردند.
وی افزود: ثبت‌نام نهایی از این متقاضیان با اطلاع‌رسانی قبلی، از طریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس (tem.mrud.ir) انجام می‌شود.
زاهدی، تأهل یا سرپرست خانوار بودن، زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، دارای حداقل پنج سال سابقه سکونت سال‌های اخیر در شهر مورد تقاضا، سابقه سکونت حداقل پنج سال در شهر جدید مورد تقاضا یا در شهر مادر، نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی (نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه) و توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن (مازاد بر تسهیلات بانکی) را از شرایط ثبت‌نام عنوان کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد: ثبت نام متقاضیان از روز پنجشنبه ۲۲اسفند به مدت ۲روز تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳اسفند انجام شد.
لازم به ذکر است این تعداد ثبت نام در شهرهای جهرم، فسا، کازرون، فیروزآباد، داراب، آباده، نورآباد، اقلید، نی‌ریز، قائمیه، ششده، بوانات، ارسنجان، دبیران، سروستان، شهر جدید صدرا، لار، لامرد، اوز، گله‌دار و خنج انجام شده است.
زاهدی همچنین افزود؛ شهرهای قیروکارزین، مرودشت، صفاشهر، کوار، فراشبند و آباده طشک نیز از روز دوشنبه۲۶ اسفند تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۲۷ اسفند می‌توانند از دو طریق مراجعه به سامانه ثبت‌نام tem.mrud.ir یا پیامک به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ نسبت به ثبت‌نام در طرح اقدام ملی اقدام نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی