[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

حریق سه خانه در شیراز، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: ظهر دیروز سه منزل مسکونی در این شهر دچار حریق و حادثه شد که خوشبختانه این حوادث تلفات جانی در بر نداشت.
علیرضا عدلو در جمع خبرنگاران درباره جزییات این حادثه آتش‌سوزی، اظهار کرد: ظهر دیروز به دنبال تماس شهروندان با شماره تلفن ۱۲۵ آتش‌نشانی و اعلام آتش‌سوزی در سه منزل مسکونی قدیمی‌ در خیابان زند باریک ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز بلافاصله 5 ایستگاه کامل عملیاتی شماره‌های 9 ، 3، 1,12و 19 را به محل حادثه اعزام کرد.
او افزود: سه منزل مسکونی که سقف آن به صورت شیروانی و چوبی بود به علت نامعلومی ‌دچار آتش‌سوزی شد که با کمک و تلاش نیرو‌های امدادی، تمامی‌ ساکنان آن از منزل خارج شدند و آتش‌نشانان با رسیدن به محل حادثه اقدام به اطفای حریق و جلوگیری از گسترش آن به نقاط هم‌جوار کردند.
عدلو اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفس‌گیر و زمان‌بر پس از خاموش کردن کامل آتش سوزی عملیات لکه‌گیری را انجام دادند. خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید؛ ولی متأسفانه به دلیل قدیمی‌بودن منزل که دارای سقف چوبی و سفالی بود خسارت زیادی به ساختمان وارد شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی