[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

رئیس اتاق اصناف مرکز فارس: شهروندان نگران تأمین کالاهای اساسی نباشند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس با قدردانی از صنوف مختلف به واسطه همراهی در شرایط دشوار شیوع کرونا، به شهروندان امید داد که نگران تأمین کالاهای اساسی خود نباشند.
سید محمود‌ هاشمی ‌در جلسه کمیته پیشگیری و مقابله با کروناویروس اصناف فارس، خاطرنشان کرد: برخی صنوف نیز به عنوان کشیک در صورت نیاز آماده ارائه خدمات مورد نیاز مردم خواهند بود.
هاشمی‌ گفت: ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در فارس از پیشنهاد اتاق اصناف مرکز استان در تعیین کشیک برای برخی صنوف در چهارچوب پروتکل‌های بهداشتی استقبال کرده است.
رئیس اتاق اصناف مرکز فارس ضمن قدردانی از تجار، کسبه و بازاریان شیراز به واسطه همراهی در قطع زنجیره شیوع این بیماری، ابراز امیدواری کرد که با همراهی عموم جامعه از این مرحله نیز عبور کنیم.
وی گفت: اصناف در همه شرایط پیش‌قدم بوده اند و امروز همکاری کسبه علی‌رغم مشکلات ناشی از رکود بازار و امید به رونق کسب و کارشان در شب عید، برای جلوگیری از گسترش و انتقال ویروس کرونا بسیار تأثیرگذار است و به دلیل اینکه سطح بازار و واحدهای صنفی محل تجمع جمعیت بوده و یقیناً این ایثار و همراهی‌شان در راستای سلامت جامعه هیچ‌گاه از خاطر مردم قدرشناس شیراز فراموش نخواهد شد.
هاشمی ‌با اشاره به همراهی مدیران فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای در فارس، برای جلوگیری از تجمع و تراکم جمعیت مشتریان، از همدلی و همراهی همه اصناف قدردانی کرد و گفت: مدیران مراکز و مجتمع‌های تجاری شیراز نیز همکاری خوبی در اجرای مصوبه تعطیلی صنوف غیرضروری داشتند.
او اضافه کرد: هدف از تعطیلی واحدهای صنفی و پاساژها عمل به مسئولیتی است که اصناف در قبال سلامتی جامعه دارند که باعث تحسین عموم مردم عزیز این شهرستان قرار گرفت.
عضو کمیسیون نظارت استان فارس گفت: اتحادیه‌های صنفی شهرستان شیراز به همراه اعضای تحت پوشش خود، در همه شرایط از جمله کمک به مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله، فعالیت‌های خیرخواهانه و انسان‌دوستانه و... پیشگام بوده و در عمل این موضوع را به اثبات رسانده اند و امروز با تعطیل کردن واحد صنفی خود در سنگر دیگری یاریگر جامعه هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی