[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

برگزاری دوره‌های آموزش ضمن خدمت کارکنان دانشگاه در زمینه کووید-۱۹، روزنامه شیراز نوین

از ابتدای شیوع بیماری کووید-۱۹ تاکنون، ۹ دوره آموزش ضمن خدمت شغلی برای دو هزار و ۵۹۸ نفر از مدیران و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در مقابله با این بیماری نقش مستقیم تری دارند، برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی ‌معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با بیان اولویت حفظ سلامت کارکنان در برابر کووید-۱۹ و نقش مؤثر آموزش‌های ضمن خدمت در این راستا، گفت: این دوره‌های آموزشی شامل عوامل بیولوژیکی در محیط کار شاغلان، دستورالعمل کرونا ویروس چین ۲۰۱۹، روند نمونه ‌گیری کرونا ویروس و چندین دوره دیگر در خصوص پیشگیری و مراقبت کرونا ویروس بود.
دکتر مهرداد شریفی با اعلام تعطیل شدن دوره‌های آموزش ضمن خدمت حضوری در دانشگاه از اسفند و با هدف پیشگیری از سرایت احتمالی این بیماری افزود: یک دوره آموزش ضمن خدمت عمومی ‌برای همه کارکنان دانشگاه با همکاری معاونت درمان دانشگاه در حال طراحی است و به زودی برگزار می‌شود.
او اعلام کرد: دوره‌های آموزش ضمن خدمت شغلی غیرحضوری دیگری نیز در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان کووید-۱۹ برای اجرا در نیمسال اول۹۹، با همکاری مشترک معاونت‌های بهداشت و درمان، مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان و اداره آموزش ضمن خدمت کارکنان، در مدیریت منابع انسانی دانشگاه در حال برنامه‌ریزی است که در ادامه اجرا می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی