[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

۹۰۰میلیون ریال به مراکز درمانی و نیازمندان اختصاص یافت، روزنامه شیراز نوین

قضات و کارکنان مجموعه قضایی فارس٩٠٠ میلیون ریال وجه نقد در راستای جلوگیری و کنترل بیماری کرونا به بیمارستان‌ها و همچنین نیازمندان اهدا کردند.
رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر گفت: این اقدام خودجوش و خیرخواهانه در راستای عمل به منویات رهبری معظم انقلاب (دام ظله العالی) و نیز تأکیدات ریاست محترم قوه قضاییه انجام گردید که این روند اهدای وجوه نقدی در قالب پویش معنوی مجموعه قضایی استان ادامه دارد. وی در ادامه با اشاره به اینکه اقدامات جهادی مردم شریف استان فارس از جمله حرکت معنوی گروهی از مردم شیراز و بخشیدن اجاره‌بهای املاک پیش از این آغاز شده بود و همچنان نیز این مهرورزی ادامه دارد، گفت: این اقدام مردم شیراز و استان فرهنگی فارس، نمونه‌ای از همت بلند و نیات خیر مردم استان فارس است که ذکر نام مردم شیراز به وسیله مقام عظمای ولایت موجب فخر و مباهات است.
رئیس شورای قضایی استان فارس در ادامه بیان داشت: ملت ایران را باید در بحران‌ها شناخت. امروز جهان رفتار دولت‌های غربی و افراد متأثر از دولت‌ها را با خُلق و خوی برجسته ایرانی مقایسه می کنند و همواره اذعان دارند که ثروت اصلی ملت ایران نه تنها ثروت مادی، بلکه فرهنگ غنی اسلامی است. 
عالی‌ترین مقام قضایی استان فارس در پایان خواستار توسعه و تعمیم جنبش بخشش مطالبات مالی شد و گفت: امیدواریم با ترویج این نگاه متعالی، پرونده‌های چک و مطالبه اجاره‌بها و سایر مطالبات مالی و اختلافات حین و پس از بحران کرونا افزایش نیابد و این قبیل دعاوی با مشارکت افراد خیّر و درک متقابل بین طلبکاران و بدهکاران به صورت مسالمت‌آمیز حل و فصل شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی