[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

کیفیت‌بخشی در ارائه خدمات پست در فارس در اولویت است، روزنامه شیراز نوین

معاون پشتیبانی پست فارس:
کیفیت‌بخشی در ارائه خدمات پست در فارس در اولویت است

 معاون پشتیبانی پست فارس گفت: کیفیت بخشی در ارائه خدمات مطلوب پستی، در اولویت نخست سیاست‌های راهبردی پست فارس قرار گرفته است. به گزارش روابط عمومی‌ پست فارس، محمد صالح‌نژاد در جمع کارشناسان امور پستی فارس افزود: این خدمات شامل توزیع به موقع، مدت سیر مرسولات، میزان توزیع موفق و مدت زمان پاسخگویی به شکایت است. وی با اشاره به اینکه پست فارس کیفیت خدمات پستی خود را ارتقا می‌دهد، ادامه داد: برای ارتقای خدمات باید از تجهیزات و ظرفیت‌ها در اختیار استفاده بهینه شود تا جایگاه استان در شاخص‌های کیفی کشور ارتقا یابد.
معاون پشتیبانی پست فارس موفقیت در ارتقای شاخص‌ها را مرهون تلاش همه همکاران دانست و گفت: برای کیفیت بخشی در ارائه خدمات کارگروه‌های ویژه تشکیل می‌شود تا نقاط ضعف شناسایی و رفع شود.
صالح نژاد افزود: ارائه خدمات و محصول باکیفیت رمز موفقیت هر کسب وکاری است و پست فارس می‌کوشد تا رضایت مشتریان حاصل شود. وی تأکید کرد: جلب رضایت مشتریان جذب خدمات رسانی مطلوب محقق نمی‌شود و این مهم باید در اولویت باشد. معاون پشتیبانی پست فارس به شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: با شیوع کرونا خرید‌های اینترنتی افزایش یافته و فرصت مناسبی برای خدمتگزاری به وجود آمده است. وی افزود: از روزهای آغازین شیوع بیماری کرونا پست فارس تلاش کرده مرسولات پستی به صورت بهداشتی به دست گیرنده برسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی