[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

بار تریاک به شیراز نرسید ، روزنامه شیراز نوین

سردار حبیبی: سوداگران مرگ، کامیون مربوط و خودروی اسکورت 
در دام پلیس فارس افتادند

به گزارش شیرازنوین، فرمانده انتظامی ‌استان از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 815 کیلوگرم تریاک خبر داد. سردار رهام بخش حبیبی اظهار داشت: در راستای اقدامات مبارزه‌ای با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از خبری مبنی بر تشکیل باند قاچاق به صورت گسترده و تهیه و انتقال مواد مخدر به شهر شیراز مطلع شدند.
وی با بیان اینکه موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفته و در تحقیقات خود متوجه شدند که اعضای این باند قصد دارند مقادیری مواد مخدر را از طریق یک کامیون به سمت شیراز حمل کنند، افزود: بلافاصله مأموران به یکی از محورهای ورودی شیراز اعزام و به صورت نامحسوس خودروهای عبوری را تحت کنترل قرار دادند تا اینکه در نهایت کامیون مورد نظر توسط مأموران متوقف شد.
سردار حبیبی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون 815 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، تصریح کرد: در این خصوص دو دستگاه خودرو پژو 405 و آریسان که به عنوان اسکورت محموله مواد مخدر عمل می‌کردند، توقیف و در مجموع 6 قاچاقچی دستگیر شدند. وی تأکید کرد: مبارزه بی امان با مواد مخدر همانند سال‌های گذشته از اولویت‌های اصلی فرماندهی انتظامی ‌استان فارس در سال جاری به‌شمار می‌رود و در این مسیر کارکنان جان‌برکف انتظامی‌ استان از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی