[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

عنایتی: پیشنهادی برای عضویت در کمیته فنی استقلال ندارم، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان سابق استقلال می‌گوید پیشنهادی برای عضویت در کمیته فنی این باشگاه به او نشده است.
به گزارش ورزش سه، آرش برهانی، رضا عنایتی، امیرحسین صادقی و رضا حسن زاده جلسه ای با احمد سعادتمند، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال برگزار کردند و بعد از جلسه این شایعه به وجود آمد که آنها قرار است عضو کمیته فنی این باشگاه شوند.
 رضا عنایتی با رد این شایعه به ورزش سه گفت: چنین چیزی درست نیست. در جلسه با آقای سعادتمند در مورد مسائل مختلفی صحبت شد که یکی از آنها بحث تشکیل کمیته فنی بود. اصلاً در این جلسه در مورد شخص خاصی صحبت نشد و یک مسئله کلی بیان شد.
 او در پاسخ به این سؤال که اگر پیشنهاد عضویت در کمیته فنی استقلال را دریافت کند، آیا قبول می‌کند یا نه هم گفت: به من چنین پیشنهادی نشده است؛ ولی خودتان می‌دانید که در باشگاه سرخپوشان مسئولیت دارم و اصلاً بحث حضورم در کمیته فنی استقلال مطرح نیست. همه می‌دانیم خدمت برای استقلال افتخار است و امیدوارم کسانی وارد این باشگاه شوند که بتوانند باری از روی دوش مشکلات این تیم بردارند.
 کاپیتان سابق استقلال در مورد جلسه با احمد سعادتمند می‌گوید: یک جلسه صمیمی ‌بود که در مورد مسائل مختلفی در آن صحبت شد. فکر می‌کنم آقای سعادتمند برنامه دارند و اگر بتوانند آن را اجرا کنند، شرایط استقلال بهتر می‌شود. من به ایشان هم گفتم هواداران استقلال کارهای مثبت شما را می‌بینند و اگر متوجه شوند دارید به این باشگاه خدمت می‌کنید، حتماً از شما حمایت خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی