[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

کووید ۱۹ همچنان قربانی می‌گیرد، روزنامه شیراز نوین

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد: شناسایی ۹۵ مورد جدید ابتلا به کرونا 
کووید 19 همچنان قربانی می‌گیرد

 دکتر همتی: ۹۷۹ نفر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند، آمار مبتلایان به 2106 نفر رسید 

 معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۹۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی ‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر عبدالرسول همتی گفت: از یک هزار و ۶۵۷ نمونه ارسالی به آزمایشگاه‌های تشخیصی، ۹۵ مورد مثبت گزارش شده که با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به ۲۱۰۶ نفر رسیده است.
معاون بهداشت دانشگاه اعلام کرد: از ۹۵ مورد مثبت جدید در استان، شیراز ۶۰ مورد، فسا ۱۱ مورد، جهرم و لار هر کدام پنج مورد، استهبان ۴ مورد، اقلید ۳ مورد، داراب ۲ مورد، آباده، مرودشت، ممسنی، خنج و فراشبند هر کدام یک مورد را شامل می‌شود. او با بیان اینکه متأسفانه در 48 ساعت گذشته یک مورد فوتی به دلیل ابتلا به کروناویروس در استان گزارش شده است، افزود: تاکنون ۵۶ نفر در استان جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست دادند.
دکتر همتی بیان کرد: ۹۷۹ نفر از مبتلایان به دلیل دارا بودن علائم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و ۵۳۲ نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.
معاون بهداشت دانشگاه از عموم مردم فارس خواست تا رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی، در خانه ماندن و پرهیز از ترددهای غیرضرور را جدی بگیرند. همچنین لازم است مردم برای اجرای مرحله دوم غربالگری سلامت، با بهورزان و مراقبان سلامت که از طریق شماره ۴۰۳۰ برای آموزش و بیماریابی افراد مستعدتر تماس می‌گیرند، همکاری کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی