[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی‌ فارس: عاملان تهیه و توزیع مشروبات الکلی تقلبی دستگیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی ‌استان گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، تاکنون 61 تن از عاملان اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی در سطح استان دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.
سردار رهام بخش حبیبی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی توزیع الکل دست‌ساز و تقلبی در سطح استان و رواج این باور غلط در برخی از افراد که با خوردن آن می‌توان در مقابل ویروس کرونا مصون ماند، شناسایی و دستگیری عاملان توزیع در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی ‌استان فارس تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مأموران انتظامی ‌استان موفق شدند تاکنون 61 تن از عاملان اصلی تهیه و توزیع مشروبات الکلی دست ساز و تقلبی در سطح استان را دستگیر کنند. سردار حبیبی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: مصرف مشروبات الکلی برای مصون ماندن از بیماری کرونا هیچ توجیه علمی ‌و عقلی ندارد.
وی گفت: والدین با آگاه سازی فرزندان و جوانان خود از بروز اینگونه موارد پیشگیری کرده و در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک، بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند. فرمانده انتظامی ‌استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با خادمان خود در مجموعه نیروی انتظامی ‌و تأکید بر برخورد شدید با افراد فرصت طلب و سودجو، تصریح کرد: پلیس حافظ جان، مال و ناموس مردم است و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد سلامت افراد جامعه به خطر بیفتد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی