[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

آغاز کمک مؤمنانه با کسر داوطلبانه ۲۰درصد از حقوق کارمندان، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/فارس: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز از کسر داوطلبانه ۲۰درصدی از حقوق کامندان این ناحیه برای تأمین و توزیع اقلام مصرفی بین خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب دیده از کرونا در شرق این کلان‌شهر خبر داد. مرتضی خسروانی در جمع خبرنگاران افزود: بسیج بی‌ریا، بدون توقع و صبور، در همه حوادث غیرمترقبه در هرجای کشور پرچمدار امدادرسانی و یاری به مردم عزیز کشور است.
او ادامه داد: در راستای پاسخ عملی به توصیه‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص کمک مؤمنانه به نیازمند و قشر آسیب‌دیده از بیماری کووید۱۹ در ماه مبارک رمضان برنامه‌های جامع و خوبی طرح ریزی شده و در حال انجام است. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز خاطرنشان کرد: در گام اول این طرح مؤثر، ۲۰درصد از حقوق کامندان این ناحیه به صورت داوطلبانه کسر و برای تأمین اقلام ضروری خانواده‌های آسیب‌دیده اختصاص می‌یابد. خسروانی با اشاره به فراخوان گردان‌های بیت المقدس، کوثر و گروه‌های جهادی گفت: درصدد هستیم که با محوریت پایگاه‌ها در شرق شیراز خانواده‌های آسیب‌دیده را شناسایی کنیم و با تشکیل شناسنامه‌ای منسجم در مدت زمان سه تا چهار ماه به خانواده‌های آسیب دیده کمک کنیم. او با بیان اینکه بسیج ظرفیت شناسایی خانوارهای آسیب‌دیده از بیماری کرونا با محوریت پایگاه‌ها را دارد افزود: خیرین مردمی ‌هم که تمایل به مشارکت در طرح کمک مؤمنانه دارند، می‌توانند در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز همچنین با اشاره به اینکه کمک‌های خیرین در همان محدوده سرزمینی به دست نیازمندان می‌رسد، گفت: اوج این کمک‌ها از میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) تا عید سعید فطر است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی