[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

آماده تأمین برق پایدار هستیم، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس طی مصاحبه‌ای  اختصاصی با سایت خبری توانیر گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از زمان شیوع بیماری کرونا سعی کرده است با تأمین برق مطمئن و پایدار و ارائه خدمات غیرحضوری برای رفاه حال مشترکان در کنار سپیدپوشان نظام سلامت جامعه و کشور حضوری فعال و چشمگیر داشته باشد. احمدرضا خسروی ادامه داد: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون با هدف قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا، اقدام‌های گسترده‌ای در این شرکت انجام شده و همچنین در حال انجام است تا بتوانیم ضمن پیشگیری از ابتلا به این بیماری در بین کارکنان، از مراجعه حضوری مراجعان به ادارات برق با توجه به ارائه خدمات الکترونیکی نیز جلوگیری کنیم. 
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به انجام دورکاری همکاران نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به لزوم قطع زنجیره انتقال ویروس و ابلاغ رئیس کمیته مقابله با کرونا وزارت نیرو نسبت به اجرای دورکاری نوبتی همکاران اقدام گردید. در عین حال جهت 32 نفر از همکاران دارای برنامه زمینه ای نیز به طور کامل اقدام به دورکاری شده است که به منظور پیشگیری از بروز اختلال در امر خدمت‌رسانی، جانشین کلیه همکاران دورکار ملزم به انجام کلیه وظایف مجموعه می‌باشند. خسروی خاطرنشان کرد: همچنین بستر لازم الکترونیکی جهت همکاران دورکار مهیا شده تا آنان بتوانند امور مرتبط خود را از طریق نرم افزارهای لازم، بررسی و ارجاع نمایند. 
وی یادآورشد: مشاغل عملیاتی مانند گروه‌های اتفاقات، کارشناسان شیفت دیسپاچینگ، اپراتورهای مدیریت‌ها و مدیران و مسئولان کشیک همچون گذشته بدون هیچ‌گونه اختلال به امر خدمت‌رسانی مشغول هستند. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از آمادگی کامل تیم‌های عملیاتی این شرکت از زمان شیوع کرونا و لزوم تأمین برق برای تمام ‌مشترکان خبر داد و افزود: همه کارکنان صنعت برق استان با درک شرایط کنونی کشور، در جهت تداوم خدمات‌رسانی مطلوب و تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشترکان در تلاش‌اند. شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز به نوبه خود سعی کرده از طریق به‌کارگیری تمام ‌ظرفیت‌ها و امکانات، آمادگی لازم برای پاسخ به هرگونه مخاطرات احتمالی داشته تا در روند حفظ پایداری شبکه‌های برق و تأمین برق مشترکان حتی برای لحظاتی کوتاه هم خللی وارد نشود. خسروی، تشکیل کمیته بحران شرکت و اعلام آماده‌باش گروه‌های عملیاتی در ایام تعطیلات نوروزی، برقراری کشیک و تعیین لیست مدیران کشیک در ستاد و کلیه مدیریت‌های تابعه به تعداد 384 نفر شیفت به همراه مدیرکشیک را ازجمله این تمهیدات برشمرد و اضافه کرد: آماده‌باش تعداد 236 اکیپ عملیاتی اضطراری جهت رفع هرگونه خاموشی احتمالی در شبکه، پیش بینی و ایجاد نقاط مانوری در شبکه‌های برق تحت پوشش به طوری که مشترکان درکوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق مسیرهای دیگری بتوانند برقدار شوند، از دیگر فعالیت‌های این شرکت در زمینه برق رسانی بدون مشکل در این ایام است. این مقام مسئول همچنین گفت: بازدید و شناسایی نقاط معیوب شبکه به صورت منظم و دوره ای درطول سال و همچنین مقاوم‌سازی جهت پیشگیری از خاموشی‌های احتمالی در کنار آماده‌باش کامل 68 خودروی عملیاتی سبک و سنگین جهت پشتیبانی و رفع خاموشی‌های احتمالی و نیز 794 مورد اعزام موفق و236 اکیپ رفع بحران و عملیات رفع خاموشی سبب شد تا حتی با وجود بارندگی‌های شدید اخیر در استان و بروز خسارات، خوشبختانه درعملیات برق رسانی خللی وارد نگردد. 
خسروی، در جریان این گفتگو به تشریح خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق استان فارس پرداخت و بیان داشت: به منظور صیانت از سرمایه انسانی و حفظ سلامت شهروندان در این برهه حساس ناشی از بروز بیماری کرونا و همچنین پرهیز از مراجعه حضوری و مستقیم مشترکان، شرکت توزیع نیروی برق استان فارس به عنوان شرکت پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک در کشور با ارائه 82 خدمت غیرحضوری متعدد و متنوع، شفافیت در نحوه ارائه خدمات و ارتقای سلامت اداری و نیز تسریع در ارائه خدمت، اقدام به ارائه کلیه خدمات از طریق سایت شرکت به آدرس www.farsedc.ir نموده که کلیه شهروندان شریف و فهیم استان فارس می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق سایت شرکت ارسال و پیگیری نمایند تا همکاران در شرکت در اسرع وقت به درخواست‌های آنان پاسخ دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی