[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

پرونده قتل‌های سریالی گشوده شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: جسد شرور معروف با 6 فقره قتل که از سال 91 تحت تعقیب پلیس بود، در کوه‌های بخش «ششده» شهرستان فسا کشف شد.  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار رهام‌بخش حبیبی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی اعلام یک فقره پیدایش جسد در کوه‌های بخش «ششده» شهرستان فسا، موضوع شناسایی فرد متوفی در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی و رعایت کامل اصول حفاظتی و امنیتی و صدور دستورات هوشیاری، در محل مذکور حاضر شدند که در بررسی‌های اولیه مشخص شد جسد متوفی در لا به لای سنگ‌های کوهستان به همراه سلاح و مهمات و کوله پشتی دچار فساد نعشی شده است.
سردار حبیبی با بیان اینکه جسد متوفی برای سیر مراحل قانونی به پزشک قانونی ارسال شد، گفت: پس از آزمایش DNA، مشخص شد جسد متعلق به شرور و قاتل فراری معروف به «حاجی قنبری» است که از سال 91 تحت تعقیب پلیس بوده و 6 فقره قتل در سوابق خود دارد.
فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه علت فوت این فرد شرور پس از انجام معاینات دقیق اعلام می‌شود، ضمن هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی، خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه ناهنجاری اجتماعی و اخلاقی برابر قانون به شدت برخورد خواهد کرد و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و مشکلات امنیتی و انتظامی، مراتب را سریعاً به پلیس 110 اعلام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی