[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

رئیس اتحادیه شهرهای تاریخی جهان: تمام فکر و ذهنم با مردم شیراز است، روزنامه شیراز نوین

شهردار کیوتوی ژاپن و رئیس اتحادیه شهرهای تاریخی جهان، طی پیامی ‌به شهردار شیراز گفت: مدیران شما سخت در تلاش هستند تا اقدامات لازم را برای گذر مردم از شرایط شیوع ویروس کرونا انجام دهند. تمام فکر و ذهنم با مردم شیراز است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام دایساکو کادوکاوا خطاب به مهندس اسکندرپور آمده است: «نامه جنابعالی [نامه شهردار شیراز مبنی بر لغو تحریم‌ها در شرایط شیوع ویروس کرونا] را دریافت کردم. از طریق رسانه‌ها نیز در جریان شرایط کنونی ایران که حاصل از شیوع ویروس کووید 19 است قرار گرفتم و بسیار نگران این وضعیت هستم. مایلم احترامات خود را به تمام افرادی ابراز کنم که شبانه روز بدون خستگی در مراکز درمانی برای درمان بیماران تلاش می‌کنند. 
در کیوتو نیز تعداد مبتلایان هر روز بیشتر می‌شود و نمی‌توانیم پیش بینی کنیم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. ما تمام تلاش خود را برای محافظت از جان شهروندانمان و جلوگیری از فروپاشی سیستم بهداشت و درمان عمومی ‌انجام خواهیم داد. درخصوص نامه جنابعالی در مورد اینکه شهروندان شیراز قادر نیستند تجهیزات کافی را در این اوضاع سخت تهیه نمایند، عمیقاً با آنان در این شرایط حاد ابراز همدردی می‌نمایم. تصور می‌کنم مدیران شما سخت در تلاش هستند اقدامات لازم را برای گذر افراد از این شرایط انجام دهند. تمام فکر و ذهنم با مردم شیراز است.
بیایید با یکدیگر به جنگ کووید ۱۹ رفته و هرچه زودتر آن را کنترل نموده تا مردم دنیا بدون هرگونه نگرانی و ترس، مجدداً به زندگی عادی خود بازگردند.» براساس این گزارش، مهندس اسکندرپور، شهردار شیراز با ارسال پیامی‌ به شهرداران شهرهای دوست و خواهرخوانده و رؤسا و دبیران کل سازمان‌های بین‌المللی خواستار هم صدایی آنها برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه ایران در شرایط شیوع ویروس کرونا شد. دایساکو کادوکاوا، شهردار شهر کیوتوی ژاپن و رئیس اتحادیه شهرهای تاریخی جهان است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی