[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۸
  • دوره جدید

تهدید کرونا را به فرصت رشد و بالندگی تبدیل کنید، روزنامه شیراز نوین

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: بر اساس نظر یکی از اساتید صاحب نظر در علم روابط عمومی‌، در زندگی کرونایی امروز سه ناحیه ترس، یادگیری و رشد وجود دارد و ما باید معطوف به آینده باشیم و با درس‌هایی که از بحران کرونا گرفته ایم، همواره سعی کنیم در مرحله رشد قرار داشته باشیم و به فکر رشد و بالندگی کار حساس و موقعیت‌های اجتماعی حرفه ای خود باشیم و تهدیدهای کرونا را به فرصت تبدیل کنیم و خود را برای آینده بهتر آماده کنیم. به گزارش روابط عمومی ‌سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، علیرضا واحدی پور بیان کرد: در شرایط کنونی بیشتر از هر زمان دیگر بالا بردن سواد رسانه‌ای و ارتباطی ضرورت دارد و باید هوشمندانه و آگاهانه‌تر از گذشته اخبار دنبال شود و هر خبری نباید بازنشر داده شود؛ چرا که کنترل هیجانات و فاصله گرفتن از اخبار منفی باعث می‌شود مجموعه روابط عمومی ‌با آرامش بهتری نقش واقعی خود را به عنوان وکیل مدافع جهاد کشاورزی و مدعی‌العموم کشاورزان ایفا کند.
وی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و گام برداشتن در راستای سلامتی مردم و کارکنان، در این سازمان از ابتدای شدت گرفتن خطر شیوع این ویروس تمهیداتی اندیشیده شد. از این رو به عنوان اولین بخش در سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، اولین نشست مسئولان و کارشناسان ستادی و شهرستانی روابط عمومی ‌را به صورت غیرحضوری در سال جاری برگزار کرده ایم.
این مقام مسئول با اشاره به نام‌گذاری سال توسط مقام معظم رهبری و نیز نگاه متعالی رئیس این سازمان در همه امور، از برنامه‌محوری در این سازمان سخن گفت و افزود: این اداره در سال جاری نیز با تدوین برنامه‌های کلان و تهیه برش شهرستانی در همه زمینه‌ها، اعم از چگونگی ارتباط با اصحاب رسانه، ارتقای سواد رسانه ای و ارتباطی همکاران، سرعت عمل در مدیریت بحران و... با توان بیشتر آغاز به کار کرده است و همین توقع را از شما در شهرستان‌ها خواهیم داشت. واحدی پور در ادامه با توجه به عملکرد سال گذشته مسئولان روابط عمومی ‌شهرستان‌ها، ضمن بیان نقاط قوت و ضعف آموزش‌های لازم را در رابطه با رفع نقاط ضعف بیان کرد و به برنامه‌های کلان تدوین شده در سال جاری اشاره کرد. در پایان این نشست سه ساعته، ضمن بیان نتایج ارزیابی این اداره از عملکرد سال گذشته مسئولان روابط عمومی‌ مدیریت‌های جهاد کشاورزی شهرستان‌ها از مهدی نعیمی، سمیه عیدی و وحید نیاکان مسئولان روابط عمومی ‌شهرستان‌های قیر و کارزین، مرودشت و کازرون که به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شده بودند، قدردانی به عمل آمد و لوح‌های تقدیر صادر شده از سوی رئیس این سازمان در گروه‌ها و کانال‌های مجازی شبکه‌های اجتماعی کارکنان این سازمان به آن‌ها اهدا و بارگذاری شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی