[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

شهردار شیراز: کادر درمانی درحال جان‌فشانی برای مردم هستند، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در بازدید از مرکز تولید ماسک جهادی دانشگاه صنعتی گفت: تولیدکنندگان ماسک و وسایل بهداشتی یکی از حلقه‌های دفاع در مقابل شیوع ویروس کرونا هستند و من از همه شما سپاسگزارم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور افزود: بخشی از تولید ماسک این مرکز به صورت روزانه در اختیار حدود سه هزار نفر از پاکبانان به عنوان آسیب پذیرترین قشر همکاران ما در مجموعه شهرداری گذاشته می‌شود تا ایمنی و سلامت این گروه که به صورت شبانه روزی زحمت می‌کشند، تأمین شود.
عضو هیئت امنای دانشگاه صنعتی شیراز اضافه کرد: بخش دیگری از محصولات مراقبتی و بهداشتی این مرکز در اختیار مجموعه درمان که این روزها ایثارگران در بخش دفاع از جان مردم هستند، قرار می‌گیرد.
شهردار شیراز با مقایسه دوران جنگ تحمیلی با دوران شیوع ویروس کرونا گفت: همان‌گونه که در زمان جنگ رزمندگان و جانبازان با دادن جان ازخودگذشتگی کردند، امروز هم در بخش درمان پزشکان، پرستاران و کادر درمانی از جان خود برای دفاع از مردم می‌گذرند و تمام مردم ایران قدردان زحمات آنها هستند. مهندس اسکندرپور به شاغلان در کارگاه جهادی تولید ماسک دانشگاه صنعتی شیراز گفت: شما کار بسیار بزرگی را انجام می‌دهید و حضور تمام ‌اقشار جامعه در کنار یکدیگر هنگام وقوع مشکلات، چه زمانی که مرزهای جغرافیای مورد حمله قرار بگیرد یا هنگام شیوع ویروس، بسیار ارزشمند است.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم نعمت سلامتی در سال جدید به همه ما برسد و جشن رهایی از این ویروس و سلامتی را در تمام جهان برپا کنیم‌.
همچنین در این بازدید، دکتر محمدمهدی علویان مهر، رئیس دانشگاه صنعتی شیراز نیز به تشریح قسمت‌های مختلف کارگاه تولید ماسک همچون دستگاه اتوکلاو پرداخت. همچنین بسته‌های کمک معیشتی برای توزیع بین اقشار کمتر برخوردار و نیازمند نیز در این دانشگاه با همکاری گروه مردم نهاد پناه فارس تهیه شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی