[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

رئیس کل دادگستری فارس: حمایت از تولید در رأس برنامه‌های سال جدید است، روزنامه شیراز نوین

 رئیس کل دادگستری استان فارس در سفری یک‌روزه با حضور در شهرستان کازرون و بخش‌های خشت و کنار تخته از این حوزه‌های قضایی دیدار کرد.
رئیس کل دادگستری استان فارس در این سفر یک‌روزه در بدو ورود ضمن زیارت قبور شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره و شناخت سیره و زندگی شهدا، وظیفه همه اقشار جامعه، بالاخص مسئولان است؛ چرا که همه ما وام‌دار ایثار، ازخودگذشتی و جان‌فشانی آنان در دفاع از حریم ولایت و کیان کشور هستیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در ادامه  با حضور در دادگاه‌های عمومی بخش‌های خشت و کنار تخته، آخرین وضعیت خدمت‌رسانی قضایی، پرونده‌های وارده و همچنین پرونده‌های مسن و قدیمی در این حوزه‌های قضایی را مورد بررسی قرار داد.
وی با بیان اینکه تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای جهش تولید باید در رأس برنامه‌ها قرار بگیرد، گفت: دستگاه قضایی به مانند سال گذشته و با جدیت بیشتر همه ظرفیت‌های خود را جهت کمک به تولید و تحقق اهداف مدنظر رهبری معظم انقلاب به کار خواهد گرفت و حمایت از صنایع و واحدهای تولیدی در سراسر استان را در دستور کار قرار خواهد داد که بخشی از این رویداد در ایام نیاز کشور به اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده با رفع موانع حقوقی تولید و کمک به بازگشایی واحد‌های تولیدی مرتبط تحقق یافت.
رئیس شورای قضایی استان فارس افزود: رسیدگی سریع به پرونده‌های معوق و قدیمی و همچنین مبارزه با فساد، از جمله برنامه‌های مورد تأکید ریاست معظم قوه قضاییه در سال جدید است که مسئولان حوزه‌های قضایی باید مطابق با این سیاست‌های کلان عمل نمایند.
همچنین، در این ادامه این سفر یک‌روزه در جلسه‌ای با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس، سردار سلیمانی جانشین فرمانده انتظامی کشور، فرمانده انتظامی استان، امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولان محلی در راستای حفظ حقوق شهروندی، مشکلات قضایی و انتظامی و همچنین مشکلات پیش روی احداث ساختمان جدید دادگاه و اختصاص پزشکی قانونی در این حوزه‌ها بررسی گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی