[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

فرمانده کل ارتش: نیروهای مسلح در برابر دشمن سدی آهنین هستند، روزنامه شیراز نوین

فرمانده کل ارتش گفت: به لطف خداوند بزرگ امروز هیچ ارتشی در جهان به این اندازه مورد لطف، محبت و حمایت مردم نیست. ما چیزی برای تشکر از مردم نداریم جز آنکه در چنین حوادثی در کنارشان باشیم و در نهایت برای دفاع از آنها جان ناقابل خود را تقدیم آرمان‌های ملت کنیم.
به گزارش ایسنا، امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش صبح جمعه در مراسم رژه خدمت با عنوان «مدافعان وطن، یاوران سلامت» در مرکز آموزش و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد، طی سخنانی با بیان اینکه «خداوند را به خاطر سربازی انقلاب اسلامی ‌و کشورمان عزیزمان ایران و به خاطر اینکه تحت زعامت ولی فقیه قرار داریم و پیش‌مرگ ملت ایران هستیم سپاسگزاریم»، اظهار کرد: به لطف خداوند بزرگ امروز هیچ ارتشی در جهان به این اندازه مورد لطف، محبت و حمایت مردم نیست. ما چیزی برای تشکر از مردم نداریم جز آنکه در چنین حوادثی در کنارشان باشیم و در نهایت برای دفاع از آنها جان ناقابل خود را تقدیم آرمان‌های ملت کنیم.
وی گفت: ارتش شکرگزار خدای بزرگ است که تحت زعامت رهبر انقلاب در همه صحنه‌ها می‌تواند ایفای نقش کند. در همین ساعت رزمندگان ارتش در نیروهای چهارگانه دست در دست برادرانمان در سپاه و ناجا مشغول حراست از مرزهای این کشور بزرگ هستند و هم‌زمان در ۲۴ استان رژه خدمت و در اغلب شهرهای کشور خدمات پزشکی و کمک‌های مؤمنانه ارائه می‌نمایند.
فرمانده کل ارتش ادامه داد: به همه رزمندگان نیروی زمینی در مرزهای شرقی و غربی کشور و به همه خلبانان که مشغول حراست از آسمان کشور هستند، به همه عزیزان در نیروی پدافند هوایی که از آسمان ایران حراست می‌کنند و به سپیدپوشان نیروی دریایی خداقوت می‌گویم. بیش از ۱۱ هزار نفر از کادر درمانی ارتش در کنار کادر درمانی وزارت بهداشت قرار گرفتند و جا دارد از خانواده‌های فهیم و صبور نیروهای ارتش که نقش خود را به خوبی ایفا کردند تشکر می‌کنم. از همه همرزمان که با سختی معیشت خود بخشی از حقوق خود را به آسیب دیدگان کرونا اختصاص دادند، تشکر می‌کنم.
وی در پایان از همه فعالان رسانه ای که در این روزها به میدان آمدند هم تشکر کرد و خاطرنشان کرد: به محضر فرمانده کل قوا اعلام آمادگی می‌کنیم و به ملت ایران اطمینان می‌دهیم که نیروهای مسلح در برابر دشمن سدی آهنین و در کنار مردم برادری دلسوز خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی