[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

حمل بیش از ۱۶۵هزار تن کالای اساسی از بنادر کشور به فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از حمل کالاهای اساسی از بنادر کشور به استان فارس و انجام بیش از 11 هزار اعزام ناوگان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی ‌اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس، مهندس علیرضا سیاهپور با اشاره به تأکید دستور معاون محترم وزیر و ریاست سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای مبنی بر حمل هرچه سریع‌تر کالاهای اساسی و مایحتاج مردم از بنادر ۶گانه به اقصا نقاط کشور، اظهار داشت: در ابتدای سال جاری کمیته ای در این خصوص با حضور انجمن‌ها و کانون‌های رانندگان استان برای همکاری رانندگان و حفظ انسجام تشکیل شد. وی تصریح کرد: استان فارس تمرکز خود را بر روی بنادر جنوبی به ویژه بندر امام(ره)، بندرعباس، بندر بوشهر و بندر چابهار نهاده است و تاکنون یازده هزار و 164 اعزام ناوگان  انجام شده است که 165 هزار و 599  تن حمل شده و 95 درصد آن را کالا‌های اساسی شامل برنج، گندم، جو، سویا و ذرت تشکیل داده‌اند.
مهندس سیاهپور اظهار داشت: برابر اعلام معاون حمل و نقل سازمان، از ۲۵ اسفند ۹۸ تاکنون بیش از ۹۰۰هزار تن کالای اساسی در قالب ۴۰ هزار سرویس از بنادر اصلی کشور توسط ناوگان حمل کالا به مبادی ورودی کشور حمل شده که در این نقل و انتقال کالا، استان فارس به واسطه دارا بودن یکی از بزرگ‌ترین ناوگان‌های حمل و نقل عمومی ‌کالا و نزدیکی به بنادر نقش مهمی ‌در تأمین نیازهای کشور داشته است.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در پایان از رانندگان و مالکان خودروهای سنگین که در ایام نیاز به مردم کشور با توجه به بروز بیماری کرونا با تلاش‌های شبانه‌روزی خود در رفع مشکلات مردم کوشش نمودند، تقدیر و تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی