[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

تقدیر معاون فرماندار شیراز از عملکرد شهرداری در مدیریت بارندگی و سیلاب، روزنامه شیراز نوین

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شیراز در بازدید ظهر روز پنجشنبه 28 فروردین 99 از حوضچه آرامش دروازه قرآن، با تقدیر از عملکرد شهرداری شیراز در بخش مدیریت بارندگی و سیلاب، گفت: برنامه ریزی و اقدامات شهرداری در سال 98 به ویژه در زمینه لایروبی، خاکبرداری و احداث کانال سنگی مسیل رودخانه شهرک سعدی بااهمیت و قابل تقدیر است. 
عبدالرسول حقیقی افزود: در این پروژه نهادهای دیگری نیز دخیل هستند که می‌بایست در کنار شهرداری برای تکمیل و تثبیت آن تلاش نمایند. 
شهردار منطقه سه شیراز نیز در این بازدید با تأکید بر اهمیت همکاری و مشارکت سایر نهادها و دستگاه‌های مرتبط، اظهار داشت: افزایش ظرفیت حوضچه آرامش به بیش از 50 هزار مترمکعب، ایجاد بندپاره سنگی، لایروبی و خاکبرداری مسیل‌ها و احداث کانال سنگی عبور آب مسیل سعدی از مهم‌ترین اقداماتی است که شهرداری در پروژه مدیریت بارندگی و سیلاب پیش بینی و اجرایی کرده است. مهندس مسعود طهماسبی با بیان اینکه لایروبی و پاکسازی مسیل‌ها بلافاصله پس از هر بارندگی در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: تعیین تکلیف باغچه حوضچه آرامش و بخشی از حوزه آبریز بالادست در این پروژه با همکاری و مشارکت سایر نهادها و سازمان‌های  مرتبط با شهرداری تکمیل و اجرایی خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی