[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

ثبت نام وام یک میلیون تومانی فقط با شماره ۶۳۶۹، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس فتا استان گفت: شهروندان برای دریافت وام یک میلیونی کرونا لازم است کد ملی سرپرست خانوار را از شماره تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.
سرهنگ دوم حشمت سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: خانوارهای یارانه‌بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک‌هایی که وزارت ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند اعلام کنند.
سرهنگ سلیمانی افزود: در این چند روز شاهد این موضوع هستیم که کلاهبرداران سایبری با ارسال پیام‌هایی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی قصد کلاهبرداری و دریافت اطلاعات بانکی شهروندان را دارند.
وی افزود: اطلاع رسانی و یا ثبت تقاضای وام با هر سرشماره‌ای غیر از این سر شماره، دامی ‌از سوی شیادان و مجرمان سایبری است و آنها تلاش می‌کنند شهروندان را اغفال کرده و اطلاعات بانکی آنها را به سرقت ببرند.
این مقام مسئول ادامه داد: ثبت نام برای دریافت این وام به هیچ‌گونه پرداختی نیاز ندارد و تقاضای پرداخت وجه برای ثبت‌نام، کلاهبرداری است.
رئیس پلیس فتا فارس از شهروندان تقاضا کرد در صورت مواجهه با هرگونه پیامک ثبت نام وام یک میلیون تومانی به غیر از سرشماره v.refah، بدون توجه به چنین پیامک‌هایی موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir «بخش مرکز فوریت‌های سایبری قسمت ثبت گزارش‌های مردمی» با ما در میان بگذارند تا با آنان برخورد قانونی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی