[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

انتصاب دو معاون جدید در اداره کل آموزش‌وپرورش فارس، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل آموزش‌وپرورش فارس گفت: در شرایط پیش‌آمده ناشی از ویروس کرونا، با استفاده از خرد جمعی و همدلی نهایت تلاش خود را برای عبور از این مشکل به کار گیریم. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی ‌آموزش‌وپرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی و آموزش متوسطه اداره کل گفت: یک سازمان پویا تلاش می‌کند در هر شرایطی، با شناسایی دقیق مشکل و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها کمترین آسیب  و بیشترین بهره‌برداری را داشته باشد. وی عامل نیروی انسانی را یکی از عواملی برشمرد که می‌تواند در این پویایی نقش مهمی ‌داشته باشد. در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات بهنام حیدری، معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل، محسن کلاری به این سمت منصوب شد.
بهنام حیدری، معاون سابق توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل در این مراسم، ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های خود، گفت: در طول تصدی پست معاونت، تمام تلاش خود را بر این مسئله قرار دادم که با شناسایی ظرفیت‌های گاه مغفول مانده در  آموزش‌وپرورش استان و استفاده از آن‌ها، مسائل و مشکلات مالی را برطرف کنم.
محسن کلاری، معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نیز در این مراسم بر ضرورت همدلی و هماهنگی همه نیروها برای عبور از شرایط فعلی تأکید کرد و گفت: تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از تجربیات کار در سمت قبلی برای عبور از چالش‌های مالی در آموزش‌وپرورش استان استفاده کنم. محسن کلاری پیش‌ازاین به‌عنوان رئیس سازمان دانش‌آموزی آموزش‌وپرورش فارس مشغول به خدمت بوده است. همچنین در این مراسم، رسول قانونی نیز به‌عنوان معاون جدید آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش فارس منصوب شد.
قانونی نیز در سخنانی کوتاه گفت: در شرایط فعلی تمام تمرکز و تلاش‌ها و فعالیت‌ها بر مسئله آموزش و استفاده از راه‌های مختلف، خصوصاً فضای مجازی و سامانه شاد قرار خواهد گرفت تا کمترین آسیب به دانش‌آموزان استان وارد شود.
قانونی پیش‌ازاین ریاست اداره مشارکت‌های مردمی ‌و مدارس غیردولتی اداره کل آموزش‌وپرورش فارس را در کارنامه خود داراست.
عبدالرسول احمدی، معاون پژوهشی اداره کل نیز در این مراسم بر حفظ و تکریم معلمان تأکید کرد و گفت: در شرایط فعلی، همدلی و ایجاد انگیزه دو مقوله خیلی مهم برای عبور از مشکلات است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی