[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور: عملکرد فارس در مبارزه با ملخ صحرایی بسیار عالی است‌، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملکرد فارس در مبارزه با ملخ صحرایی بسیار عالی است که جا دارد از استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و تک‌تک افراد درگیر با مبارزه با این آفت تقدیر کرد. 
به گزارش روابط عمومی‌ سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، محمدرضا درگاهی روز یکشنبه سی ویکم فروردین ماه در نشست ستاد گیاه‌پزشکی در استان فارس گفت: سه رکن رسانه‌ای، پشتیبانی و فنی در مبارزه موفق با ملخ صحرایی نقش مؤثری دارند. به گفته وی، وضعیت و توفیقات حاصله در کشور مرهون تلاش و همکاری مناسب سه بخش رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی صحیح، پشتیبانی و لجستیک و همچنین فنی و اجرایی است که همکاری و هم‌افزایی و حضور دائم و توام آنها در عرصه، موجب شده تا امنیت غذایی کشور حفظ شود و تاکنون هیچ گونه خسارتی در این زمینه نداشته باشیم. رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با اشاره به اینکه ملخ صحرایی یک آفت بسیار خطرناک است که بر کشور ما تحمیل شده؛ چرا که کشور ما در مسیر حرکت ملخ صحرایی قرار گرفته و فصل بهار جولانگاه آنان می‌شود، بیان کرد: اگرچه این آفت بسیار خطرناک است؛ رؤسای سازمان‌های جهاد کشاورزی و استانداران در استان‌های درگیر در مدیریت این آفت موفق عمل کردند.
 سرپرست قائم‌مقامی ‌وزیر در امور حقوقی و مجلس در ادامه با اشاره به کسب بیش از 92درصدی رأی اعتماد برای بخش کشاورزی در انتخاب مقام عالی وزارت، اظهار کرد: رأی اعتماد بی‌نظیری بود که افتخار دیگری در سال جدید برای بخش کشاورزی رقم زد. 
وی افزود: از یکایک مدیران، به ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، تشکل‌های بخش کشاورزی و کشاورزان عزیز که با همدلی در معرفی مقام عالی وزارت نقش داشتند، تشکر و قدردانی می‌کنم. درگاهی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در همه موضوعات پیش رو و دارای نوآوری است، ابراز کرد: رئیس این سازمان جزو مدیران بسیار خوب ما هستند و در همه موضوعات علمی، پیشرو و با جدیت و اهتمام ویژه‌ای امورات را پیگیری می‌کنند. نشست ستاد گیاه‌پزشکی استان فارس، روز یکشنبه سی ویکم فروردین ماه با حضور محمدرضا درگاهی رئیس سازمان حفظ نباتات کشور، محمدمهدی قاسمی‌ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، سعید معین مدیرکل دفتر مبارزه با آفات عمومی و ‌مدیرکل مبارزه با آفات عمومی ‌و همگانی و سید محمدرضا میری مدیر روابط عمومی ‌سازمان حفظ نباتات کشور برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی