[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

کرونا ۱۶۰هزار قربانی گرفت ، روزنامه شیراز نوین

گاردین: بالغ بر 100هزار قربانی سهم اروپا شده است 

قربانیان کرونا در جهان ۱۶۰ هزار و ۷۱۷ نفر تخمین زده می‌شود که از این میان سهم اروپا نزدیک به ۱۰۰هزار قربانی است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه جانز ‌هاپکینز، شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز ۱۶۰ هزار نفر گذشت که از این میان سهم قاره اروپا نزدیک به صد هزار نفر است.
گفتنی است رقم دقیق قربانیان در سراسر جهان، ۱۶۰هزار و ۷۱۷ نفر است که از این میان، آمریکا با ۳۸ هزار و ۹۱۰ قربانی، صدرنشین کشورهای جهان است.
در این بین، چین با ثبت ۱۶ مورد، کمترین موارد ابتلا از اواسط ماه مارس به این سو را اعلام کرد. از روز یکشنبه نیز رقم ابتلا در کره جنوبی با ثبت ۸ مورد جدید، تک‌رقمی ‌شد. اما ترکیه با ثبت ۸۲ هزار و ۳۲۹ مبتلا، ایران را پشت سر گذاشت و اکنون آلوده‌ترین کشور منطقه از بابت ابتلا به کووید ۱۹ به شمار می‌رود. رقم قربانیان فرانسه نیز با ثبت ۶۴۲ مورد جدید طی 48 ساعت گذشته، به ۱۹هزار و ۳۲۳ نفر رسید. در آلمان تعداد مبتلایان طی 48 ساعت گذشته با ۲هزار و ۴۵۸ مورد افزایش، به ۱۳۹هزار و ۸۹۷ نفر رسیده است. در انگلیس رقم قربانیان از ۱۵هزار تن گذشته و طی 48 ساعت گذشته، ۸۸۸ نفر دیگر در این کشور جان خود را از دست دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی