[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

عملیات راه‌سازی در محور ارد- مز خنج به گراش آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

عملیات اجرایی راه روستایی ارد - مز در دو شهرستان خنج و گراش در قالب طرح ملی ابرار آغاز شد. به گزارش روابط عمومی‌ اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس علیرضا راستیار مدیریت راهداری این اداره کل از صدور مجوز احداث راه روستایی ارد - مز به طول 20 کیلومتر در قالب طرح ملی ابرار از سوی سازمان راه‌داری و حمل و نقل جاده ای خبر داد. علیرضا راستیار اظهار داشت: در مرحله اول طرح ملی ابرار 45کیلومتر راه روستایی به اداره کل راه و شهرسازی لارستان ابلاغ شده بود که با تلاش شبانه‌روزی همکاران راه‌داری 54، در بهمن ماه با حضور مقام عالی وزارت و ریاست محترم سازمان راه‌داری به بهره‌برداری رسید. 
وی در ادامه افزود: پس از آن با پیگیری‌ها و مساعدت معاون راه‌داری سازمان در اسفند ماه سال 98 مجوز 44کیلومتر مرحله دوم طرح ابرار صادر که پروژه ارد - مز نیز با پیشنهاد این اداره کل مصوب و ابلاغ گردید.
مدیریت راه‌داری اداره کل راه و شهرسازی لارستان با بیان اینکه در راستای تسریع در بهره برداری این پروژه از ظرفیت امکانات و ماشین آلات شهرستان‌های خنج و گراش و ستاد اداره کل استفاده گردیده است، افزود: از دو سوی روستا مز و شهر ارد عملیات ابنیه فنی و خاکی شروع گردیده است که با اتمام این مسیر، دسترسی این روستاهای بخش محمله شهرستان خنج به شهرستان اوز و گراش تسهیل خواهد شد. وی در پایان خاطرنشان کرد:  انتظار است کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خنج تأمین اعتبار لازم جهت اجرای عملیات آسفالت در سال 99 را در دستور کار قرار دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی