[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

پویش «نه به رهاکردن ماسک و دستکش آلوده» در شیراز آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل پست فارس گفت: برای نخستین بار پویش «نه به رها کردن ماسک و دستکش‌های آلوده در خیابان» پست شیراز آغاز شد. به گزارش روابط عمومی‌ پست فارس، محسن مفتح در تشریح چگونگی این پویش افزود: پویش «نه به رها کردن ماسک و دستکش‌های آلوده به ویروس کرونا» یک حرکت جریان ساز در راستای افزایش بهداشت عمومی، ارتقای آگاهی و توجه شهروندان به حفظ محیط زیست شهری است. وی ادامه داد: فرهنگ سازی، نهادینه کردن انضباط اجتماعی و مشارکت شهروندان در جلوگیری از رها سازی ماسک و دستکش‌های آلوده در معابر خیابان پست است. مدیر کل پست فارس گفت: در پویش «نه به رها کردن ماسک و دستکش آلوده» کاستن از بار ماسک‌های آلوده و دستکش، احترام به شهروندان، وظیفه‌شناسی، انسان دوستی و نوع دوستی، داشتن شهری سالم و عاری از آلودگی دنبال می‌شود.
مفتح با اشاره به اینکه شهروندان خود آگاه به این موضوع هستند و در این میان، تعداد اندکی ممکن است کوتاهی کنند، اظهار داشت: حرکت پویش گامی ‌در جهت احقاق حقوق شهروندی است که باید به فرهنگ تبدیل شود. وی تأکید کرد: داشتن محیط زیست شهری سالم و به دور از مخاطرات زیست محیطی از مطالبات هر شهروندی است.
در خیابان پست شیراز 26 پاکبان فعالیت می‌کنند.  خیابان پست در مسیر خیابان مدرس، مهم‌ترین مسیر تردد شرق به غرب و بالعکس شیراز است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی