[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

بخش خصوصی پابه‌توپ شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی ‌شهرداری شیراز:
بخش خصوصی پابه‌توپ شد 

   شهدوست: عملیات اجرایی ده پروژه سرمایه‌گذاری با مشارکت بخش خصوصی آغاز می‌شود

رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی ‌شهرداری شیراز گفت: دو لایحه مشتمل بر ده پروژه سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز در شورای شهر به تصویب رسیده است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز،‌ هادی شه‌دوست شیرازی افزود: حجم سرمایه‌گذاری کل پروژه‌های مصوب بالغ بر 14هزار میلیارد ریال معادل یک هزار و چهارصد میلیارد تومان است که از طریق مشارکت بخش خصوصی و با بهره‌گیری از روش‌ها و شیوه‌های سرمایه‌گذاری در منطقه ده شهرداری شیراز محقق خواهد شد.
وی با اشاره به برخی از این پروژه‌های سرمایه گذاری اضافه کرد: این پروژه‌ها شامل احداث پارک آبی، استخر و آب درمانی، آکواریوم و غواصی، اقامتی، هتل، سالن اجلاس سران (همایش‌ها و کنسرت‌ها)، پردیس سینمایی، باغ رستوان ایرانی، مرکز خرید و تالارهای پذیرایی و مجتمع مسکونی-تجاری است که پس از طی تشریفات قانونی، فاز اول آن به زودی آغاز به کار خواهد کرد.
رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز اظهار داشت: با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شهر شیراز، فرصت‌های بسیاری برای سرمایه گذاری در تمام ‌زمینه‌ها فراهم است که شهرداری شیراز با شناخت نیازهای شهری و منطقه ای و در نظر گرفتن نقش بی بدیل کلان شهر شیراز در سطوح ملی و بین المللی، اجرای پروژه‌های شایسته ای را در دستور کار قرار داد که با ارائه پیشنهادهای خود در قالب دو لایحه و ده پروژه یکی از گام‌های مؤثر خود در زمینه انعقاد قراردادهای سرمایه‌گذاری را برداشت.
شه‌دوست با بیان اینکه بستر سرمایه گذاری در «شیراز، کهن سرزمین فرصت‌های سبز» برای تمام ‌فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی فراهم شده است، گفت: با نگرش جدید در حوزه سرمایه‌گذاری تلاش داریم با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری، نسبت به تسهیل در امور سرمایه‌گذاران و ایجاد بستری امن و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری گام برداریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی