[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

شهرداری آباده، شهرداری برتر شد ، روزنامه شیراز نوین

واحد زیباسازی شهرداری آباده در عرصه خدمات شهری، طراحی و اجرای مبلمان شهری، عنوان برتر شهرداران شهرهای استان فارس را به خود اختصاص داد. شهردار آباده در گفتگو با خبرنگار فارس بیان کرد: زیبایی شهر یکی از ملزومات اجتناب‌ناپذیر شهرهای امروزی، به ویژه شهرهای در مسیر توسعه به شمار می‌آید.
غلامعباس زارع با اشاره به اینکه واحد زیباسازی با به‌کارگیری نیروهای جوان و متخصص نقش شایسته‌ای در ارتقای زیباسازی شهر ایفا نموده است، افزود: هرچه روند ماشینی شدن در شهرها رشد می‌کند، ضرورت وجود زیبایی بصری در شهر برای همه به ویژه شهروندان آن، بیشتر احساس می‌شود.    وی اظهار داشت: شهرداری‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار در مدیریت شهری، نقش مؤثری در روند زیباسازی شهر ایفا نموده و بخشی از معضلات و ناهماهنگی موجود در ایجاد چشم‌انداز زیبای شهری را مرتفع سازند.
 شهردار آباده تصریح کرد: با توجه به نگاه ویژه شهرداری به مقوله زیباسازی شهری، واحد زیباسازی  این شهرداری موفق شد طی دو سال گذشته با طراحی روشنایی میادین، پارک‌ها و معابر، طراحی آب‌نما و همچنین با تغییر در وضعیت تبلیغات محیطی شهر با نصب لایت‌باکس‌ها، استرابورد و تلویزیون شهری، تحول در توسعه را در سطح شهر به ارمغان آورد. وی با بیان اینکه ساخت المان‌های شهری از وظایف واحد زیباسازی است، بیان کرد: پیشنهاد تهیه و ساخت المان‌ها و تندیس‌ها برای فضاهای عمومی ‌شهر و مکان‌یابی آنها و تصویب طرح‌های پیشنهادی در زمینه‌های مختلف، از وظایف واحد زیباسازی بوده که در این راستا تعدادی المان متناسب با هویت فرهنگی و هنری شهر در دست ساخت  است که در سال 99 در مکان‌های تعیین شده، نصب می‌گردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی