[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر: روحیه عاشورایی شاخصه اصلی سپاه است، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- فرمانده سپاه فجر استان فارس، انقلابی‌گری و روحیه عاشورایی را از شاخص‌های اصلی سپاه پاسداران دانست و گفت: این نهاد به عنوان مولود انقلاب اسلامی ‌در طول عمر بابرکت خود همواره در خط مقدم انقلابی‌گری و جهاد در راه خدا حضور داشته است. سردار سرتیپ دوم سید‌هاشم غیاثی، در آستانه دوم اردیبهشت، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: این ۲ مؤلفه مهم، ارکان اصلی موفقیت‌های چشمگیر سپاه در حراست از انقلاب اسلامی ‌در مقابل تهدیدات است. وی بیان داشت: فرمان تاریخی امام خمینی(ره) برای تشکیل سپاه در دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ یک نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی ‌است. غیاثی ادامه داد: تشکیل سپاه یک حرکت آینده‌نگرانه و تأثیرگذار در عرصه داخلی و بین‌المللی است و امروز این نهاد انقلابی یکی از مؤلفه‌های اصلی اقتدار ایران اسلامی ‌در منطقه و جهان است.
فرمانده سپاه فجر استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه رزمایش کمک مؤمنانه هم‌اکنون در سراسر این استان در حال برگزاری است، گفت: سپاه و بسیج در کنار سایر دستگاه‌ها برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا اقدامات اثرگذاری داشته‌اند و در جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی ‌در قالب رزمایش کمک مؤمنانه نیز به عنوان یکی از ارکان پیشرو و اصلی نقش‌آفرینی می‌کنند. وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید بزرگوار، شاخص و نمونه ولایتمداری و ایثار است و امروز پاسداران جوان با روحیه انقلابی، عاشورایی و از جان گذشتگی دنباله‌رو این شهید والا مقام هستند.
بامداد سیزدهم دی‌ماه 98 سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله تروریستی هوایی آمریکا در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهور و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی