[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

رئیس سازمان صمت فارس: فارسیان نگران تأمین کالای اساسی نباشند، روزنامه شیراز نوین


ایرنا- جلسه ستاد تنظیم بازار استان فارس به منظور بررسی وضعیت بازار و تأمین مایحتاج مورد نیاز مردم استان در ماه مبارک رمضان دوشنبه اول اردیبهشت ۹۹ به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد.
این جلسه به دلیل شیوع کرونا با هدف اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت ویدیوکنفرانس با حضور عباس قبادی، معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در این جلسه گفت: ضرورت داشتن کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان به عنوان نیاز مردم در این ماه در شبکه توزیع قرار گیرد که همکاران و فعالان بخش خصوصی دراین خصوص نهایت تلاش خود را انجام دادند تا در بهترین شرایط کالاهای مورد نیاز در دسترس هم استانی‌های عزیز قرار گیرد.
حمیدرضا ایزدی افزود: استان فارسی‌ها نگران تأمین مایحتاج ماه مبارک رمضان نباشند؛ زیرا به اندازه کافی تأمین کالا صورت گرفته است و در طول ماه مبارک نیز توزیع انجام می‌شود.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم توسط ستاد تنظیم بازار فارس انجام شده است و اقلام اساسی در اختیار شبکه‌های توزیع منتخب از جمله فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های بزرگ، واحدهای صنفی عمده و خرده فروش، تعاونی کارکنان دولت، کارگری و کارمندی و سایر شبکه‌های توزیع از جمله بازارچه‌های میادین میوه و تره‌بار، قرار گرفته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: اقلام اساسی شامل برنج، شکر، مرغ، گوشت قرمز و خرما که نیاز بیشتر مردم در ماه مبارک رمضان است در شبکه‌های توزیع قرار گرفته و درحال توزیع است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی