[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

رئیس جدید اداره آموزش و پرورش عشایر فارس منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل آموزش و پرورش فارس توجه به اداره آموزش و پرورش عشایر را عین عدالت آموزشی دانست و گفت: این اداره نیاز به حمایت‌های ویژه دارد و باید از امکانات موجود برای رفع و کاهش مشکلات آن استفاده کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ‌آموزش و پرورش فارس، دکتر فرهاد اسماعیلی در آیین تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید اداره آموزش و پرورش عشایر فارس گفت: توجه به اداره عشایری عین عدالت آموزشی است.
مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به مشکلات مالی کشور گفت: اداره عشایری نیاز به حمایت‌های ویژه دارد و برای رفع این نیازها هم می‌توان از کمک نماینده‌ها و سایر دستگاه‌ها با استفاده از ظرفیت‌های برون سازمانی بهره برد.  
وی گفت: باید از امکانات موجود برای رفع و کاهش مشکلات استفاده کرد که از آن جمله می‌توان به بهره گیری از فضای مجازی، ظرفیت خانواده‌ها و امکانات سایر دستگاه‌ها برای دانش آموزان عشایری اشاره کرد. 
در پایان این مراسم، ضمن تقدیر از خدمات علی رضا بهرام پور به عنوان رئیس سابق اداره آموزش و پرورش عشایر فارس، بهنام حیدری به این سمت منصوب شد. گفتنی است حیدری پیش از این معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش‌ و پرورش فارس بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی