[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

استاندار فارس: فارس در مبارزه با ویروس کرونا پیشرو است، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: این استان در زمینه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور پیشرو محسوب می‌شود و ایران نیز جزء کشورهای پیشرو در سطح دنیا به شمار می‌رود.
عنایت‌الله رحیمی‌ در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان با بیان این که در زمینه تولید اقلام مورد نیاز در مبارزه با کرونا اقدامات بسیار خوبی در این استان انجام شده است، اظهار کرد: در ابتدای شیوع کرونا ظرفیت تولید ماسک استان روزانه ۶ هزار عدد بود که اکنون به حدود ۲۰۰هزار عدد ماسک در روز رسیده است.
به گزارش روابط عمومی ‌استانداری فارس، او با اشاره به اینکه اقدامات خلاقانه و مبتکرانه‌ای در زمینه مبارزه با شیوع ویروس کرونا در این استان انجام شده است، ضدعفونی کردن معابر توسط شهرداری‌ها، تلاش برای تولید دستگاه‌ها و تجهیزات جدید و پیشرفته، تولید انواع ضدعفونی کننده‌ها و تلاش دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و دانشگاه شیراز برای تولید واکسن کرونا را از جمله این اقدامات برشمرد.
استاندار فارس با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا آسیب‌های متعددی در زمینهدهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را ایجاد کرده است، افزود: برای جبران این آسیب‌ها هیئت دولت تصمیمات خوبی را اتخاذ کرده که اعطای ۷۵هزار میلیارد تومان تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی، عقب افتادن اقساط وام‌ها، معافیت‌های مالیاتی و عقب افتادن قبوض آب، برق و گاز از آن جمله است.
استاندار فارس با بیان اینکه عملکرد مجموعه‌های تحت پوشش بهزیستی استان در زمینه مقابله با بیماری کرونا ارزنده بوده است، ادامه داد: مجموعه‌های خصوصی و دولتی که متولی نگهداری از افراد آسیب پذیر هستند توانسته‌اند با مراقبت‌های مفید از ابتلای افراد زیرمجموعه خود به بیماری کرونا جلوگیری کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی