[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

جانشین فرماندهی سپاه فجر: بسیج، انقلابی و تکلیف‌گراست، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: در موضوع مقابله با بیماری کرونا، جوانان بسیجی با روحیه انقلابی و بدون هیچ چشم‌داشتی داوطلبانه به تکلیف خود عمل کرده اند.
به گزارش روابط عمومی‌ سپاه فجر، سردار یدالله بوعلی در دیدار با اعضای گروه جهادی شهید ربانی شیراز، ضمن تجلیل از اقدامات درخشان گروه‌های جهادی در تولید و توزیع اقلام بهداشتی، گفت: حضور چشمگیر و فعالانه بسیجیان در قالب گروه‌های جهادی و در راستای تولید و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز برای مقابله با بیماری کرونا، اقدامی کم‌نظیر بوده و به حجم زیادی از تقاضا برای این اقلام پاسخ داده است.
وی با بیان اینکه جوانان بسیجی «انقلابی و تکلیف‌گرا» هستند، گفت: در موضوع مقابله با بیماری کرونا جوانان بسیجی با روحیه انقلابی و بدون هیچ چشم‌داشتی داوطلبانه به تکلیف خود عمل کرده و یک جهش در تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده در استان و کشور اتفاق افتاده است.
سردار بوعلی با اشاره به حضور فعال بسیجیان در فرآیند اهدای خون به بیماران و ابراز امیدواری به ادامه این روند، گفت: در این حوزه نیز جوانان بسیجی فارس در کنار سایر اقشار خوش درخشیدند و با اهدای خون خود، بخشی از نیاز استان به فرآورده‌های خونی رفع شده است. وی افزود: مجموعه اقدامات بسیجیان در پیشگیری از شیوع و مقابله با بیماری کرونا یک حرکت درخشان و تأثیرگذار و علاوه بر آن تجربه‌ای ماندگار و گران‌بها در هم‌افزایی ظرفیت نیروهای بسیجی با کادر بهداشت و درمان استان فارس است.
سردار بوعلی در بازدید از کارگاه تولید ماسک بهداشتی گروه جهادی شهید ربانی، با بیان اینکه همه مسئولان و دستگاه‌ها تأمین مواد اولیه برای تولید اقلام بهداشتی را مدنظر قرار دهند، گفت: در بازدید از این کارگاه‌ها شاهد بروز خلاقیت جوانان در عرصه تولید بوده‌ایم  و با کمترین امکانات، اقلام بهداشتی با حداکثر کیفیت ممکن تولید و توزیع می‌شوند.
جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: گروه جهادی شهید ربانی با همکاری بسیج اصناف و بسیج ادارات استان فارس و همیاری و کمک اصناف و خیران نیک‌اندیش بیش از 200 بسته معیشتی و 300 بسته بهداشتی را بین خانواده‌های نیازمند در محلات و خانواده‌های زندانیان محروم شیراز توزیع می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی