[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

تأمین برق پایدار در تابستان امسال، روزنامه شیراز نوین

مهندس حمزه روغنیان، معاون بهره برداری شرکت برق منطقه‌ای استان فارس با تأکید بر ضرورت تأمین برق و انرژی برای مصارف مختلف در تابستان پیش رو تأکید کرد: از همه ظرفیت‌ها و توان تخصصی در این شرکت برای اجرای عملیات سرویس و نگهداری و انجام تعمیرات شبکه‌های انتقال و فوق توزیع بهره گیری می‌شود. 
به گزارش روابط عمومی ‌شرکت برق منطقه ای استان فارس، مهندس روغنیان به شرا یط خاص جامعه و فراگیری بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: هر چند در این شرایط حفظ سلامت کارکنان و نیروهای خدوم در اولویت است؛ اما با استفاده از تجهیزات حفاظتی و مراقبتی بهداشتی نیروهای عملیاتی تلاشگر در شرکت برق منطقه‌ای استان فارس، عملیات سرویس و نگهداری شبکه‌ها را با جدیت دنبال می‌کنند که برآیند این تلاش بی وقفه تأمین برق پایدار در تابستان پیش رو خواهد بود. 
معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای فارس در ادامه یادآور شد: در همه نشست‌های هماهنگی که با نیروهای عملیاتی این شرکت در مراکز سرویس و نگهداری شبکه انجام گرفته، بر ضرورت رعایت موازین بهداشتی و در اولویت بودن سلامت همکاران تأکید شده است. در عین حال وجدان کاری و حس مسئولیت پذیری در نیروهای خدوم، این انگیزه را برای خدمت رسانی بیشتر به مردم به ویژه در شرایط دشوار ایجاد کرده است. امید است با بهبودی شرایط اجتماعی و کاهش اثرات و صدمات ویروس منحوس کرونا، شاهد شدت گرفتن عملیات سرویس و نگهداری در همه بخش‌های فوق توزیع و تأمین انرژی و برق باشیم. این مقام مسئول با یادآوری اولویت‌بندی در اجرای برنامه‌های تعمیر و نگهداری شبکه‌ها اظهار داشت: تا جایی که مقدور بوده، برخی از عملیات غیرضروری به تعویق افتاده است. اولویت‌ها بر اساس نیاز به تأمین و انتقال انرژی در تابستان امسال تعیین گردیده و با همکاری یک هزار و ۶۰۰ نفر از مهندسان و کارکنان شرکت برق منطقه‌ای استان فارس، به صورت نوبت‌ کاری تلاش‌های مضاعفی برای تأمین برق انجام شده و به لطف الهی نتیجه این تلاش‌ها تأمین برق پایدار در ماه‌های گذشته و ایام پیش رو بوده است.  مهندس روغنیان اضافه کرد: ۷۰ گروه تعمیر و نگهداری اکنون در برق منطقه ای فعال‌اند تا برق پایدار و مطمئن به خانه‌های مردم بیاید، چرخ تولید صنعت از حرکت باز نایستد و کشاورزان و بهره‌‌برداران کشاورزی هم بتوانند در ماه‌های پیش رو از نعمت برق برخوردار باشند. تلاش ۷۰ گروه تعمیر و نگهداری در برق منطقه‌ای یک شاخص قابل توجه از مدیریت و کار جهادی در عرصه تولید برق و انرژی است. معاون بهره برداری شرکت برق منطقه‌ای فارس همچنین از شهروندان استان‌های فارس و بوشهر خواست همگام با خادمان مردم در این شرکت با مصرف بهینه و کاستن از مصارف غیرضروری، به ویژه در ساعت‌های اوج مصرف، یاری‌گر نیروهای خدوم و تلاشگران عرصه تأمین برق و انرژی باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی