[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

نظارت ویژه بر کالاهای اساسی در ماه رمضان، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد فارس با توجه به شیوع ویروس کرونا طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان بر چند قلم ازکالاهای اساسی در سرتاسر استان آغاز می‌گردد. رهنما، مدیر کل استاندارد فارس گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای مواد غذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر و شیرینی‌های پرمصرف مرسوم در ایام مذکور طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در استان فارس اجرا می‌شود.
رهنما گفت: در قالب این طرح نظارت بر قنادی‌ها که مصرف کننده عمده شکر و روغن و همچنین آرد هستند، صورت خواهد گرفت.
رهنما افزود: در راستای اجرای وظایف قانونی سازمان ملی استاندارد در جهت  صیانت از حقوق مصرف کنندگان به دنبال نظارت مستمر بر بازار و توجه ویژه به موضوع نظارت بر توزیع کالاهای مشمول استاندارد و پرتقاضای این ماه مبارک، بازرسی‌ها در این ماه تشدید می‌شود.
مدیر کل استاندارد فارس گفت: تمام مواد اولیه زولبیا و بامیه اعم از شکر، روغن، آرد و همچنین جعبه مقوایی آن مشمول استاندارد اجباری هستند و بازرسان اداره استاندارد با حضور در قنادی‌ها، بر مصرف این اقلام نظارت نموده تا جعبه‌های مقوایی تهیه شده از مواد ضایعاتی مورد استفاده قرار نگیرد یا زولبیا و بامیه در روغن‌های سیاه پخت نشود. وی افزود: تمام ‌شهروندان و هم‌استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را طریق شماره تلفن‌های 1517 و 36290906 به این اداره کل منعکس کنند تا بازرسان این اداره کل در نخستین فرصت موضوع را پیگیری نمایند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی