[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

پروژه‌های بزرگ ثروت‌آفرین‌‎اند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت‌الله رحیمی ‌در جلسه بازدید از طرح توسعه پالایشگاه شیراز با ابراز خرسندی از اجرای این طرح بزرگ اظهار داشت: این طرح بزرگ همگام و هم‌خوان با شعار «جهش تولید» است و ما در این خصوص به افزایش کیفیت و کمیت نیاز داریم تا موجب ثروت آفرینی شود.
وی با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای این طرح گفت: سرمایه‌گذاری سه هزار و پانصد میلیارد تومانی در این طرح موجب اشتغال‌زایی و تولید ثروت برای فارس می‌شود و دستاورد زیست‌محیطی این طرح در تولید بنزین و نفت گاز با استانداردهای بالا نتایج مؤثری در کاهش آلایندگی خواهد داشت.
نماینده عالی دولت در استان فارس، کاهش هزینه‌های جابجایی و تصادفات را از دیگر کارکرد‌های مؤثر اجرای طرح توسعه پالایشگاه شیراز  عنوان کرد و گفت: اشتغال مستقیم این طرح بالغ بر 300 نفر خواهد بود که با احتساب اشتغال جانبی حاصل از آن، تعداد زیادی از افراد جامعه مشغول به فعالیت می‌شوند و این نتیجه خودباوری نیروهای جوان کشور است. رحیمی ‌در ادامه خاطرنشان کرد: تجارب و توانمندی نیروهای  فعال در این زمینه موجب جهش در صنعت نفت خواهد شد و این روند مورد اقبال همه جامعه است.
وی با تأکید بر لزوم بهره گیری از  توان و ظرفیت‌های بومی ‌استان در اجرای این طرح بزرگ تأکید کرد: در بحث اشتغال نیز باید نیروهای بومی ‌استان‌ در اولویت قرار داشته باشند.
گفتنی است استاندار فارس به همراه مدیرکل پخش فرآورده‌های نفتی استان و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و مسئولان پالایشگاه، از بخش‌های مختلف طرح توسعه پالایشگاه شیراز بازدید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی